Dog walk

Jak jsem psala v minulém příspěvku, měla jsem tento týden s sebou v Olomouci pejska. Outfity jsme nakonec s Elizou fotit šly, ale foťte se se psem, kterýho zajímá všechno od čmeláků, přes vrabce a kačeny až po všechny psy, co choděj okolo nás. Moc to nejde, že jo.
Nicméně outfit jsem zvolila vhodný k situaci, pohodlné basic kousky a milované Vansky. Aby to nebylo všechno jen obyčejné, doplnila jsem to earcuff náušnicí. Nechápu ale, kdo něco takového vymyslel, protože už když jsem si ji nacvakla, tak jsem měla pocit, že mi to ucho upadne! Povedlo se mi ji nastavit tak, že jsem ji nakonec na sobě moc nevnímala - ovšem jen do doby, kdy jsem si ji zase sundala, ucho zjevně rychle přišlo zase k sobě a bolelo a červenalo další hodinu. Super vychytávka ta earcuff :D ale na fotkách to vypadá fajn, elfsky, nebo ne? :)

Tee, Jeans, Earcuff - H&M / shoes - VANS9 komentářů:

 1. earcuff je super! co holka kvůli doplňku nepřetrpí, že jo :D a ten pejsánek, jako plyšák, hlavně na tý předposlední fotce je boží :))

  OdpovědětVymazat
 2. tady ty trička mám hrozně ráda! jedno mám doma, ale už je celkem onošené, takže ho už normálně bohužel nosit nemůžu :( to tvoje je ale super! a i earcuff :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ten pejsánek je hrozně roztomilý, má fajný kukuč :-D a outfit je super, takové mám nejradši, pohodlné, přesto hezké! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. To tetování je krásný. Já si chystám na dvě už půl roku, tak to nechám na podzim. Jinak, krásné fotky!

  OdpovědětVymazat
 5. oooooooooooomgggggggg, já jsem hroznej úchyl do peří, lapačů snů a indiánu a když tak vidím to tvoje tetování tak žasnu <3 Je krásný! Chválím, haha :D
  Každopádně tvůj outfit je krásný, jednoduchý - přesně jak to mám ráda! Ten earcuff tomu dodává šmrnc ale je pravda, že si na něj hodně mých kamarádek taky stěžuje, hahaha :D

  OdpovědětVymazat
 6. Wow, earcuff vypadá zajímavě :) Jen si to nedokážu představit na sobě.

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. earcuff vypadá pěkně, ale musím říct, že mě bolí ucho za tebe jen to vidím.. :D jinak máš hrozně roztomilého pejska a super tričko, jsem asi ujetá na dvojbarevná trička s černými rukávy :D :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤