Primark new in

Jak jste mohli postřehnout z předchozích příspěvků a hlavně instagramu, strávila jsem teď s D pár dní ve Vídni, jeli jsme tam hlavně kvůli koncertu našeho oblíbeného zpěváka a já také kvůli nákupům. Pokaždé si Vídeň zamiluju víc a víc, tentokrát to bylo ještě něco jiného, protože si nás přes instagramový hashtag našla jedna milá slečna z ČR, která ve Vídni studuje VŠ, pokecala s náma a nabídla nám své průvodcovské služby a přespání, takže jsme si pobyt mohli proloužit a poznat Vídeň i z jiné stránky než jako zbloudilí turisté. Doufám, že brzy se tam podíváme znovu <3

Nákupy jsem si odbyla v Primarku, těšila jsem se i na Forever 21 a další, ale nikde mě už nic nezaujalo. Možná jsem ale jen vyčerpala svojí nakupovací náladu během těch 3 hodin chození po Primarku a zkoušení všeho možného.
Nakonec jsem volila hlavně věci základní, obyčejné a nepřeplácané, jelikož se snažím nakupovat lépe a promyšleněji než dřív. Po kytičkové čelence do vlasů toužím už dlouho, na cestě mám jednu z aliexpressu, ale moc to trvá, tak teď mám i tuhle růžovou. A pásky byly mé must-have, jelikož jsem nedávno přešla z legín na opravdové kalhoty (konečně!) a pásek jsem neměla ani jeden.

Andreas mi to focení trochu komplikoval. Jak jsem málo doma, tak ho mám pořád v patách a kontroluje mě. A zalehává vše, co zrovna potřebuju :D

Bílé kraťasy jsem chtěla taky už nějakou dobu, snad si na ně i troufnu a budu je občas nosit. Kdo ví!

Jakmile jsem tohle tričko zahlédla, věděla jsem, že bude odcházet se mnou. Instagram je moje nejpoužívanější aplikace ever, takže...

Kraťasy á la pyžamo se mi na léto zdají ideální. Původně jsem měla v košíku vzorované, ale nakonec jsem je vyměnila za jednodušší a kombinovatelnější.

Nejzajímavější a zároveň nejvíc "hec" věcí jsou tyhle lacláče. Zamilovala jsem se do nich, D mi je schválil a dokonce mě povzbuzoval, ať je koupím, když jsem váhala. Ačkoliv taky říkal, že si myslí, že je stejně nebudu nosit, protože se v nich nebudu cítit. Tak schválně :D už se na ně totiž těším! Ideální na letní čas festivalů a pikniků.12 komentářů:

 1. Dobré ráno :)
  Ty lacláče jsou super, taky po nich toužím, ale po krátkých :)
  Chtěla jsem ti to napsat už několikrát, ale vždycky na to zapomenu - Andreas je naprosto, naprosto, naprosto boží :)

  OdpovědětVymazat
 2. Lacláče i bílé kraťásky jsou super! Doufám, že už brzy uvidím outfit :P
  Andreas je roztomilý <3

  OdpovědětVymazat
 3. Lacláče teď vypadají na velký hit :) Taky musím do Primarku do Vídně zajet, jsem na něj zvědavá :)

  www.freckledstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Super nákupy, v Primarku se tyhle basic kousky nakupují nejlépe :-)

  https://www.facebook.com/albert.psenicka?fref=tl_fr_box

  OdpovědětVymazat
 5. super, věci, když jsem byla v Londýně, tak jsem tam nechala hrozně peněz a ted bych chtěla do Vídně.

  OdpovědětVymazat
 6. Lacláče ti vyloženě závidím, já jsem se do nich zamilovala a na všech je obdivuju :D asi si je musím konečně taky pořídit, takže jsem zvědavá na outfit! :)) a Andreas má asi nejroztomilejší pohled! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Miluju nakupování doplňků v PRIMARKU, pěkné věci :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Moc hezké věci, hlavně čelenka s kytičkama! :)
  A zbožňuju design tvého blogu!

  OdpovědětVymazat
 9. To tričko je vtipné! :) Já už se chci taky podívat do Primarku... :D

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Seeelfie :)))) to je super tričko
  http://petrusha1992.blogspot.cz/?m=1

  OdpovědětVymazat
 11. Nutně bych potřebovala do Primarku :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤