On a trip

Konečně přidávám slibované fotky z výletu po Jižních Čechách. Tentokrát outfit, příští článek bude report. Tyto fotky jsme fotili výjimečně na zrcadlovku a řeknu Vám, to je teda úkol :D Teď mi taky dalo dost zabrat je nastavit tak, aby byli všechny stejně široké, takže mám obavy, zda to nakonec nebude míň kvalitní než mé obvyklé fotky. No posuďte sami a řekněte!
Kombinace džín a cardiganu se mi zamlouvá čím dál víc, dokonce už si v těch kalhotech připadám i pohodlně a tenhle svetr je moje veliká láska, stejně tak boty a však už mě znáte a víte :D Vlasy typu "jak jsem vylezla ze spacáku", i když já mám tenhle messy look ráda, takže si je většinou stejně vůbec nijak neupravuju. Ještě bych chtěla zmínit kabelku, kterou jste viděli teď nespočetněkrát jak na blogu, tak na instagramu. Nečekaně ji nosím častěji než černou, má totiž super velikost a v podstatě s ničím se mi netluče. A protože jsem pořád někde, nehodlám s sebou kvůli blogu tahat víc kabelek, abych neměla na fotkách pořád tu stejnou, když mi zrovna tahle prostě nejvíc vyhovuje. Sice má zlaté doplňky a to já nerada mixuju, nicméně tady jsem si pomohla svými CK náušnicemi, které jsem dostala ke dvacetinám a jsou z jedné strany zlaté a z druhé stříbrné. Docela to tak jde, ne? 


Bag - CROP TOWN / necklace - MOHITO / eaarings - CALVIN KLEIN / everything else - H&M


7 komentářů:

 1. Moc ti to sluší:-) Ten svetřík je vážně super:-)

  www.passengersmaniac.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Tahle kombinace se mi opravdu líbí. Moc ti to sluší :)

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Tá kabelka je super, aj keď ju moc nie je vidno! :)
  Klaudis world

  OdpovědětVymazat
 4. hezký zkombinovaný :)

  OdpovědětVymazat
 5. Těším se na report, původně jsme taky měli jet do jižních Čech, nakonec jsme skončili ve východních v Adršpachu :) A na takové dovolené, hlavně pohodlně, takže tvoje nesetřídání kabelek naprosto chápu :D

  Pieces of FRECKLED style

  OdpovědětVymazat
 6. pěkný sluší ti to:))
  www.andreykab.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤