Random

Tento typ příspěvků jsem až dodnes označovala jako instaposty. Došla jsem ale k závěru, že na to půjdu trošku jinak. Předpokládám, že kdo sleduje blog, sleduje většinou i instagram, takže nemusíte vidět všechno dvakrát. Sice zůstanu u čtverečkových koláží, ale fotky v nich uvidíte nejen z instagramu, ale i nepublikované a budu se vždy snažit přidat i pár slov. Prostě takový randomo-instagramový report ze života Domči :D
V našem milovaném tetovacím studiu v Kyjově. Doporučuju stoprocentně, skvělý přístup, příjemná atmosféra a nádherné kresby. Sice to mám naprosto z ruky, ale ráda tam jedu i když je zrovna objednanej jen Dára. Občas se totiž stane, že si vymyslím nějakou maličkost a zrovna je na ní čas. Tentokrát jsme po Dárově rozšiřování hrudníku stihli ještě společnou kérku k našemu výročí, Dear me.

Výběr mých nejoblíbenějších fotek z Krumlova a před sjezdem řeky. Myslela jsem si, že ideální dovolená je pro mě moře, spousta dobrýho jídla a třeba poznávání nějakých památek, protože jediná aktivní dovolená, kterou jsem podnikla s našima, byla cyklistická a to pro mě teda není. Naopak tahle na vodě mě naprosto nadchla a moc ráda bych podnikla co nejdřív něco podobného!
Do takového mého random příspěvku vždy patří koláž s jídlem, s Andym, s nehtama a z Crosscafe :D tentokrát jedna snídaně a troje sushi. Závislost!
Druhá závislost. Já za to fakt nemůžu, ale nedokážu nejít do Crosscafe, když jsem v Hradci. Dokonce se těším, až tam budu chodit psát seminárky nebo (brrrr) bakalářku. Do toho v knihovně, pokud to v Hradci znáte. Nejúžasnější prostředí. No a to perníkové latté s croissantem a domácím ledovým čajem!
Andymu jsem našla nevěstu. Jmenuje se Holčička Phoebe a její panička je moje milá hradecká osobní fotografka. Nejlepší kombinace. V Crosscafe už nás znaj, občas nás vyhoděj, když psi štěkaj a tak. Vše je fajn :D a na poslední fotce je místo roztomilouše Andyho nějaká zubatá šelma!
Nehty, jak jinak. Nemohla bych je mít nenalakovaný nebo oloupaný. A hlavně už nikdy okousaný, proboha, prosím!! A jedno "tattoo selfie" :D
Během rodinného týdne na chalupě jsem naše přemluvila k výletu do Adšpašských skal. Odmala už jsem tam byla mnohokrát, ale moc se mi tam líbí, takže se tam budu vždy ráda vracet. Andymu se tam taky líbilo. Dokonce byl tak zvědavej, že během jedný rodinný fotky nám málem spadl ze skály. No ale já bych ho udržela, žadný stresy nebyly potřeba, což se však mojí mamce nedá vysvětlit.
Jedna sexy selfie fotka, nejlepší boty s průhlednou páskou, láska na první a každej další pohled, tím spíš, když jsou i dost slušně pohodlný! Sváteční posezení ve Starbucks a vtípek s kšiltovkou. Divný je, že se mi ta kšiltovka líbila tak moc, že jsem si ji málem i pořídila, Darek mi ale řekl, že by se mnou nikam nešel, kdybych ji měla :( :D

7 komentářů:

 1. Tyhle posty mám nejradši a u Tebe je to opravdu pastva! :))

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý a nevšední random :) To tetování je moc pěkné, miluju sushi a perníčkové latté je asi to nejlepší co jsem kdy měla! :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 3. ty vaše tetování jsou krásný, vždycky si je prohlížím i když už je tu vidím po několikáté :D, tatér musí být fakt šikovnej :)
  a s kšiltovkama jsem na tom podobně, vždycky na ně koukám že bych si nějakou možná i koupila, ale můj přítel má na to podobnej názor jako ten tvůj :D

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. OH já vás oba tak moc lovískuju...jste prostě ten nejbožejší pár co jsem kdy viděla!!
   Ještě byste mohli s mužem natočit nějaký videjko pro nás, pravidelné čtenářky ;-)
   Peťka

   Vymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤