DUNGAREES TRY


No, dnes mám pro Vás outfitové fotky, které byste ode mě asi nečekali. Ani já bych je od sebe nečekala. Celkem nechápu, proč jsem si ty lacláče musela tak strašně nutně koupit. Holt si asi pořád říkám, že ty styly různě střídám a hledám co mě bude bavit a co ne a občas to trochu přestřelím. Začínám mít totiž pocit, že už jsem se docela našla. Ale bylo mi líto nechat tenhle zvláští trendovej kousek ležet na dně skříně a nakonec s ním vymyslela country outfit. Fotit v tom byla sranda, ale upřímně - po městě bych se takhle rozhodně nevydala. Těch pár bloků od bytu bylo fajn, divný pohledy, srandičky s Elizou a tak, ale... No však řekněte, co vy na to? Zvolila jsem rovnou dvě varianty. Jednu s přítelovou košilí a druhou se svojí extra starou koženkovou bundou. 
Dungarees - PRIMARK / crop top - H&M / shirt - / jacket, shoes - C&A 

13 komentářů:

 1. Já myslím že jsou super, asi bych si vzala jiné boty, ale jinak se mi to moc líbí, zvlášť ta varianta s bundou, to ti hrozně sekne :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 2. S tou bundou je to pecka! Hrozně ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 3. Domi to je super outfit! A strašně ti sluší ten messy drdůlek :)

  OdpovědětVymazat
 4. S tou bundou je to fakt parádní :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mně se to s tou bundou hrozně líbí, klidně bych tak šla i do města :)

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé! Hrozně se mi líbí obě varianty!

  www.earringsonabook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. za me teda rozhodne ano :) obdivovala jsem ten outfit uz na tvem instagramu a hrozne se mi libi ta varianta s pritelovou kosili, ta proste nema chybu :)

  OdpovědětVymazat
 8. ta varianta s bundou je super, ale stejně taky moc nejsem za tenhle trend asi bych z nich udělala kalhoty :D nebo možná kraťasy s laclem :)

  OdpovědětVymazat
 9. S bundou rozhodně super! :) ale k té košili bych si vzala jiný botky, myslím, že takový bílý conversky nebo černý slip-ony by byly úplně skvělý ;) takže bych na ty kalhoty úplně nazanevřela, jenom je trochu jinak nakombinovat :))

  OdpovědětVymazat
 10. Náhodou strašně super! Varianta s koženkovou vestu se mi líbí mnohem víc, je to chic! A nevím proč, vidím v tom i trochu elegance (já vím - lacláče? elegantní? nejsem praštěná?)

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 11. boží, boží, boží! proč v tom sakra nevyrazit do ulic velkoměsta!? je perfektní.. ach.. jsem vážně okouzlená :D
  k prvnímu outfitu bych zvolila jiné botky, ale druhý je úplně tip ťop! vezmeš si tyhle sexy gaťky i v úterý,prosíím! :D :*

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤