ARMY


Ahoj! Dnes se hlásím s mým dříve typickým outfitem. Jak už jsem zmiňovala milionkrát, před blogem jsem měla období, kdy jsem nosila 3 roky v kuse jen legíny a to hlavně ty džínový, protože to přece vypadá skoro úplně stejně jako opravdový kalhoty. Ehm. Pohodlnost byla na prvním místě, co už. Nicméně teď už ty džínové nosím jen na doma (nebo na válení v čajovně) a mezi mé jediné stávající kousky v šatníku patří černobílé vzorované z H&M a teď i tenhle nový army kousek. Vzor na podzim jako dělaný, nemyslíte? Líbí se mi na kabátech, hlavně na tomhle a jak vidíte, tak i na spodní části (která je přece jen levnější než kabát, ach my chuďátka před Vánocemi...). Po jednom z nejpohodlnějších outfitů za poslední týdny mám obavy, abych se zase nenavrátila jen k legínům, haha. Je to prostě znát, strávila jsem prima dopoledne na nákupech a potom odpoledne ve škole a můžu konstatovat, že z legín mám fakt radost. Jen je samozřejmě potřeba více uvažovat nad zbytkem outfitu, převážně nad kombinací délek, protože legíny s krátkým tričkem jsou fiaskem na n-tou. Co se týká těhlech konkrétních, jsou příjemné, lehce zateplené a skvěle oživí outfity. (Jo a můj muž v nich taky vypadá hodně zajímavě, ale o tom se radši rozepisovat nebudu! :D)
Jinak jsem už dnes zase doma a opět se odhodlávám k tomu, že strávím zítřek v knihovně. A přitom už teď dobře vím, jak to dopadne. Budu chtít být s Andym a žádné psání bakalářky se opět konat nebude, šalala. Zajímalo by mě, kdy mě to už začne stresovat!


Leggings -  NEJLEGÍNY / Parka, scarf, top, bag and necklace - H&M / shoes - CCC

6 komentářů:

 1. Veľmi ti to svedčí:D Ja síce tento vzor veľmi nemám rada, no niekedy si niečo také dám a cítim sa v tom dobre. Fotky sú nádherné, s tými listami <3

  Mrs.Dominica

  OdpovědětVymazat
 2. nějak tomu vzoru nedokážu přijít na chuť :/ nehodí se mi to k Tobě.

  OdpovědětVymazat
 3. Trošku jiný outfit, než jsem u tebe zvyklá, ale svým způsobem se mi to líbí :) Tedy vlastně ANO, líbí se mi to :* A to listí za tebou...mmm, krásné prostředí :)

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkný, hezky ti na těch fotkách hrajou barvičky s tím listím. Tenhle vzor bych si na svoje nohy asi nevzala, mám radši army bundičky a kabátky, ale nevypadá to zas tak hrozně :)

  OdpovědětVymazat
 5. souhlasím, na podzim se to hodí skvěle :) a sluší ti to

  OdpovědětVymazat
 6. moje krásná žena :3 jak jsem armi vzoru dlouho nemohla přijít na chuť, poslední dobou nad nějakým "vojenským výstřelkem" uvažuju čím dál častěji! :D legíny jsou boží a celkově se mi na Tobě tyhle tlumené barvy líbí :3 (ale stejně tak Tě prostě vidím v tom růžovém svetříku z Reserved! :DD :*)

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤