BEAUTY OF AUTUMN


Jsou doby, kdy mám naplánováno a napsáno několik příspěvků dopředu, kdy každé fotky okamžitě zpracovávám a rovnou k nim i píšu. A pak jsou taky doby, kdy mi fotky leží ladem a nevím ani co bych vám psala. Už jsem se ale naučila, že občas je lepší počkat a psát až když je na to nálada. Protože ufňukanej příspěvek nikoho nezajímá a já bych se pak sama na sebe vztekala, co jsem to tady zase ventilovala. A dnes konečně přichází na řadu tyhle fotky z parku, kde jsme byly s Anetkou a s Andym. Když jsem tam šla dnes znovu, musela jsem se usmívat, tohle období je na procházky parkem ideální, barevné listí šustící pod nohama spolehlivě zahání splín a výrazné žluté barvy zvedají nálada aspoň o pár levelů. A věřte mi, občas je to potřeba. 
Důležitou roli v tomhle příspěvku hraje taky Andy, zamilovala jsem si ty dny, kdy ho tady s sebou mám (přestože volat domů 8x denně s tím, jak se jejich pejsánek má a že mu není smutno a netrápí se tady, je značně únavné!), naučila jsem se tady s ním fungovat, brát ho všude s sebou (jo, je to stejný kavárenský povaleč jako já..) a hlavně trávit spoustu času na čerstvém vzduchu. Jen bez sukní a silonek, bez bílých triček a čekoholiv, co nechci mít špinavé a zničené z jeho neustálého vyskakování na klín a mazlení se. 
Jak se vám fotky líbí?


Jacket, shoes - C&A / top, bag, necklace - H&M / circle scarf - NEW YORKER / pants - JENNYFER

13 komentářů:

 1. Krásný fotky! Kombinace hnědý černý a šedý je super! Tyhle podzimní procházky jsou prostě nej :) Docela tě obdivuju, jak s pejskem dokážeš přes týden takhle pěkně fungovat, i když máš školu atd :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky a moc ti to na nich sluší :-) Pejsek je roztomilý.

  OdpovědětVymazat
 3. Krása! Hnědá ti moc sluší a Andy je prostě roztomilý! :)

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Autumb are beautiful
  Like the place for your pic
  Perfect session

  OdpovědětVymazat
 5. Fotky v parku jsou úžasné, moc ti to sluší :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 6. Krásne jesenné fotky a outfit je skvelý! :)

  Stray Alley

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky i outfit. Úplne Ťa chápem. Tiež mám už nejakú dobru niekoľko rozpísaných člnánkov a nie a nie ich dať dokopy :)

  http://www.margifashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 8. Mám to stejně, fotky v tomhle prostředí jsou krásné! :) poslední outfit jsme fotily za krásného slunečného počasí a nemohla jsme se toho nabažit :)

  Pieces of FRECKLED style

  OdpovědětVymazat
 9. Veľmi pekné fotky :) sekne ti to! A súhlasím... do písania sa netreba nútiť lebo potom to aj tak vyznie umelo a človek sa iba ospravedlňuje (hlavne sám pre sebou) prečo poriadne nemal čas... inšpirácia sa vždy objaví, len ju niekedy treba nechať oddýchnuť :)

  LadyinBlack

  OdpovědětVymazat
 10. Pekný outfit a ten kryt na mobil je perfektný ♥

  janesworldblog

  OdpovědětVymazat
 11. Milá Dominika, máš dokonalé fotky, rovnako ako je dokonalý Tvoj milý blog! :-)
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovědětVymazat
 12. hi dear,nice casual outfit..your dog is so sweet
  i'm a new follower on gfc(ColorBlock) and on bloglovin,follow me back if you want
  kisses

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤