FAVOURITE BLOGGERS

Typ článku, který se na ostatních blozích momentálně těší dost velké oblibě a já sama ho mám moc ráda, protože vždy díky tomu objevím nějaký super blog, který jsem nechápu-proč do té doby neznala.
Dnes Vám tedy představím své favority. A že jich bude, takže se pohodlně usaďte, beru Vás s sebou do mého osobního česko-slovenského blogového nebe.

FASHION
Becca - Neřadím to tady podle oblíbenosti, nicméně Becca na první místo patří tak či tak. Kdybych měla jmenovat jednu nejinspirativnější blogerku, byla by to ona. Z jejích fotek a článků sálá spokojenost, styl a zdravé sebevědomí a mě každý článek obohacuje jak po psychické stránce (protože přiznejme si, komplexy máme každá a Becca prostě ví, jak na to!), tak po stránce, která lační po nové inspiraci a kombinacích zajímavých kousků oblečení.
 Anička - Když jsem začínala číst blogy, řekla jsem před přítelem, že s touhle holkou bych se jednou hrozně chtěla kamarádit, že je mega sympatická a stylová. A on mi to dodnes připomíná vždy, když s Aničko někam jdu. A jo, měla jsem pravdu, Anička je nejstylovější, nejakčnější a nejsympatičtější středoškolačka v Hradci a já jsem nesmírně ráda, že se mi mé dávné přání splnilo, cha!
Lady An - Anettka ž ty dvě t napovídají, že tahle holka bude v něčem jiná. A to si pište, že je! Píše úplně jinak než všichni ostatní a rozhodně se i obléká jinak než všichni ostatní. Trošku bitch styl k ní prostě patří a já tu holku naprosto miluju. S nadšením jsem prohlížela její blog už dávno a o to nadšenější jsem, když s ní teď fotím a utrácím miliony za kafíčka a dortíky v naší milované Olomouci. Tahle holka je pro mě výhra, prostě jsme si sedly tak moc, jak se to stane jen málokdy!
Michaela K - Mám dojem, že Míša zakládala blog podobně jako já. každopádně nechápu jak je možný, že už nemá stovky čtenářů, protože tak sexy blogerku jsem neviděla! Její jednoduchý a stylový kombinace a fotky, že kterých sálá ženskost a spokojenost, jsou pohlazením pro oči. Povinně si její blog projděte, neprohloupíte!! Navíc je neskutečně milá a já doufám, že se jednou potkáme naživo!

Checkmate - Další Míša, tentokrát s krátkým chic sestřihem a nesmírně jednochými outfity, ve kterých si libuje a které jí sluší jak nikomu! Moje oblíbená inspirace a její mamince patří můj obdiv za dobrou práci fotografky.
 Ejvi - Jeden z prvních fashion blogů, které jsem začala sledovat. A spoustá z vás si u toho teď pokývala hlavou, protože to máte taky tak. Dřív mi blog přišel zajímavý, teď je pro mě naprosto skvostný, Ejvin styl se během práce ve Škole stylu vyvinul do naprosté dokonalosti a každý její outfit otevírám nedočkavě už v mobilu a pak doma znovu na notebooku. A další den znova, ten samý článek. Protože jednou to nestačí!
 France baby - Jíťa, další stálice české blogové scény. Jestli někdo umí hledat na votoči nojo, vím že už je to vinted, ale co, tak je to ona. Moc ráda čtu její články, líbí se mi, že píše i o svých běžných dnech a nechává nás nakouknout pod povrch, líbí se mi, že si na nic nehraje a samozřejmě její Lily!
 Franche meets fashion - Shopaholic a botoholik s nejlepší barvou vlasů ever! K nádherným fotkám si přidejte články na zajímavá témata, do toho otevřenost ohledně její minulosti a problémům a milion bot, které jí všechny závidíme a neříkejte že ne! Když dělala v létě v Ostravě bazar, řekla jsem si, že překonám svůj ostych a pojedu se tam podívat. Skvělá volba, kromě toho, že jsem si dovezla nádherný boty samozřejmě!, tak to byla první blogerka, se kterou jsem se seznámila naživo a pochopila jsem obrovskou výhodu toho mít blog. Ne žádný spolupráce, ne lichotky v komentářích, ale spousta nových a nesmírně inspirativních lidí, kteří vám mohou sednout a zařadit se na seznam vašich nejmilejších přátel.
Il tulipano giallo - Barča, který musela trpět miliony dotazů, když jsem si zakládala blog, protože jsem jí znala z gymplu a měla jsem pocit, že je jediná, kdo mi může pomoct. Doteď jsem jí za to moc vděčná, její blog zbožňuju, jednoduchý styl doplněný kvalitníma kabelkama, co kterých se každým dem zamilovávám víc a víc.
 Juli Juli - Julie nejspíš taky začínala blog jako já, bohužel už nemívá tolik outfitů, ale i cestovní články mě u ní moc baví a když se objeví i nějaký ten outfit, tak si ho okamžitě ukládám do složky inspirace a doma vyhazuju skříň abych dala dohromady co nejpodobnější cool kombinaci.
 Milkwoman - Johanka a její originální styl. Věci, které by snad ani nikomu jinému neslušely a které k ní dokonale pasují. K tomu vlasy mých snů, super styl psaní a další blogová závislost je na světě! Tenhle blog patří k těm, na kterých se neinspiruju, ale jen kochám fotkama, protože Johanka je prostě krásná a je radost se na její fotky dívat.
 Fashion picanteria - Blog, jehož autorka mi přijde z mého seznamu úplně nejvzdálenější, nicméně i tak bych jí mezi oblíbené zařadila, protože to, jak umí nosit všelijaké kousky je opravdu obdivuhodné a já její fotky naprosto miluju.
My magic fashion - Daniela, se kterou jsem nedávno taky měla tu čest, patří mezi mladé hvězdy blogové scény a myslím, že to rozhodně není jen můj názor. Vypracovaný styl, skvělé kombinace barev a délek a nejroztomilejší obličej, to by byl podle mě výstižný popis.
 Lenka Brisiaková - Slovenská modelka, která je momentálně na výjezdu v Číne, proto kvalita fotek dost trpí, nicméně já se nemůžu dočkat, až se vrátí zpátky a opět se budu moct kochat fotkama jejích outfitů, protože přiznejme si, tak nádherná holka nemůže vypadat špatně snad v ničem. Navíc je nesmírně sympatická a i když jsem jí nikdy neviděla, považuju jí v podstatě za kamarádku.
 Eliza - Moje nejmilejší spolubydlící, která se nechala k založení blogu strhnout mnou a od té doby se to stalo naší vášní. Užíváme si společná focení, srandy z kolemjdoucích a na bytě si radši pracujeme na úpravě fotek než na školních povinnostech. Tahle bloncka je prostě hvězdná!
 Siu - Roztomilá zrzka, která se toho nebojí a kombinuje věci, které by mě nejspíš ani nenapadly a pak si vždy říkám, že bych občas chtěla vidět jejíma očima. Nádherné ostré a barevné fotky působí v tomhle pošmournu jako balzám na duši, takže rozhodně další dobrá volba!
Little Ann - Další drahoušek z Olomouce, nádherná vlasatá žena, která měla nedávno s blogem zaječí úmysly! Naštěstí už je zase zpátky v plné síle a nám se opět dostává pravidelná dávka outfitových a new in/randomových článku, které já mám tak ráda.
 Timea Timbo - Jeden z blogů, které jsem objevila skrz skupinu Dnes nosím, z čehož soudím, že přestože se tam povětšinou jen rozčiluju nad drzostí lidí, tak to je i k něčemu dobrému. Timea má dokonalý jméno a dokonalej styl, skvělej vkus na boty a jestli bych chtěla něčí šatník, tak by to byl nejspíš ten její!
 Sweet Lady Lollipop - Ivanka, předpokládám, že není někdo, kdo by jí neznal. Pravidelná nálož profesionálních fotek a dlouhatánských textů, ke kterým já si vždy udělám čaj a pak si pokyvuju hlavou nad všema těma pravdama, co píše. Neznám nikoho, kdo by mě tak rozsáhlý šatník jako ona a upřímně jí přeju všechny ty spolupráce a úspěchy, co s blogem má, protože působí jako nejmilejší člověk na světě a to se přece cení.
A cup of style Blogerky roku, milé obyčejné holky, které dokázaly něco, o co by většina nás ostatních moc stála taky a přesto jim to nemůžete nepřát. Jsou tak zlatý a roztomilý, že je musíte mít rádi. Jejich čtivé články, nádherné fotky, spousta projektů a akcí pro čtenáře a všechna ta častá komunikace s námi všemi z nich dělá ty dvě, který si úspěch zaslouží víc než kdokoliv jiný.

Update: Samozřejmě se mi podařilo vynechat pár blogů, ovšem už nemám sílu článek jakkoliv dodělávat, tolik odkazů a koláží je horoucí peklo :D takže jen dodávám, že čestné místo tady mají mít i krásky z World needs blondes, protože jejich fotky  fakt berou dech, hlavně poslední dobou! Další by pak ještě mohly být Pavlína Jágrová, Martina z The Blondieverse a holky z Czech Chicks. Uvědomila jsem si ale, že v poslední době dávám přednost blogerkám, ke kterým mám aspoň trochu pocit blízkosti a které se svými čtenáři komunikují. Toť malý update.

LIFESTYLE

Eat run love - Kdyby Becca byla jedinej oblíbenej fashion blog, tak by Markéta z ERL byla nejoblíbenější  lifestyle blog. Když vidím na mobilu upozornění na její nový článek, všemožně se snažím ho neotevřít a   počkat si hezky na večer v posteli, kde si ho zachumlaná vychutnám nejvíc. Kdyby mi někdo řekl, že budu číst i články o potravinách, vysmála bych se mu. Teď pomalu brečím smíchy u každého článku a tajně doufám, že tahle holka jednou vydá knihu, protože to jak píše je naprosto neskutečný. Už bude další článek? A pak další? A kdy ten potom?
Tereza in Oslo - Terezku jsem objevila až díky letoší blogerce roku, už tedy v nominovaných a okamžitě jsem jejímu blogu propadla. Miluju její články, které jsou zase úplně jiné než u všech ostatních, moc se mi líbí její život a zápisky z něj. Dřív jsem si nemyslela, že by mě mohly bavit lifestylové blogy, ale člověk pak má pocit, že tu osobu zná a že kdyby se setkali, tak je to jakoby se znali už několik let. Titul blogerka roku Terezce nesmírně přeju a užívám si s ní tu její radost, kterou promítá do každého dalšího článku
 Mia - Kissbook té nejmilejší dlouhovlasé krasavice, kterou jsem zatím bohužel viděla jen jednou na hradeckém bazaru, ale doufám, že to nebylo naposled. Zbožňuju všechny její články, od outfitů, přes beauty až všelijaké lifestylové či random povídánky. Mia píše úžasně čtivě a každý článek mě baví od začátku dokonce. Také jsem díky ní nedávno objevila Zoellu, která se stala mojí youtube láskou všech lásek, aaaaach.
Salad by Leni – Lenička je moje dlouholetá parťačka a kamarádka z krasobruslení, její instagram je naprosto skvělý a nakopává člověka ke sportovním aktivitám a zdravému jídlu, k tomu má skvělý styl a potrpí si na kvalitní kousky. Jsem naprosto nadšená, že se konečně odhodlala k založení blogu a už teď ho řadím mezi své oblíbence, protože ta holka je můj oblíbenec sama o sobě!

Koukám, že jsem Vás pěkně zahltila, původně to neměl být nejdelší článek v historii blogu, ale nedá mi, abych se s Vámi o všechny ty skvělý baby nepodělila a budu strašně moc vděčná, když mi napíšete, jaké jsou vaše oblíbenkyně (popřípadě oblíbenci?!).

14 komentářů:

 1. Aaaw ani nevies, aka som happy, ze mam tu cest objavit sa v tvojom clanku medzi vsetkymi tymi uzasnymi holkami! ^^ Mam velmi rada tvoj blog, tvoje pozitivne komentare i cely tvoj styl vyjadrovania :) Si proste cela super :)

  OdpovědětVymazat
 2. Koukám sledujeme stejné blogy. Aničku v Hradci potkávám velmi často, vždy jí to moc sluší! :) Stylem miluju Julii, je přesně jako já. Nejsympatičtější mi jsou už roky holky z A Cup Of Style. Sju mám také moc ráda, je nádherná, ty její vlásky, ach! :) Jinak já byla vždy spíše přes kosmetické blogy, kosmetika to je moje. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jeeee, to je čest být mezi tvými oblíbenými blogerkami :* Děkuji moc, udělala jsi mi obrovskou radost, moje milá Domčo! V pondělí zase kávička, je to jasné? :D :*

  OdpovědětVymazat
 4. Moc dekuji Domi, doufam, ze bude moznost se poznat ❤

  OdpovědětVymazat
 5. Domi ty jsi tak zlata, moc dekuju:* A prijed do Brna, mas u me dortik! Treba tvuj oblibenej mrkvovej:D Nektere z blogu sleduju taky, a diky za tipy na ty ostatni. Musim rict, ze moc fashion blogu me nebavi, kouknu se sice na fotky, reknu si "hm, hezky", obcas trochu zavidim nejakou kabelku nebo boty, ale za minutu jsem z toho blogu pryc, protoze mi tam proste chybi text a neco ve stylu "mam novy boty, jsou cerny, to se ted nosi" mi tak uplne nestaci, a proto jsem vzdycky rada za blogy, kde se muzu podivat na hezke fotky, ale zaroven si neco precist :) (a jeste jednou dekuju, udelala jsi mi takovou radost, ze jsem ti to musela napsat hned, i presto ze na mobilu pisu jako postizena negramota :D)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, ďakujem za článok :) , veľmi ma teší, že som sa v ňom objavila a zároveň ďakujem za tipy na iné blogy, nech sa ti darí <3

  OdpovědětVymazat
 7. Výborný článek a napsaný krásně od srdce, to bylo znát. A překvapilo mě, jak se znáte s arčou, její styl i ji samotnou mám velmi ráda ;-)

  OdpovědětVymazat
 8. Jeee Domi moc me to od tebe tesi :) jsi zlato! a blogy sledujeme stejne koukam :)

  OdpovědětVymazat
 9. páni Domi, ty jsi asi vážně nejmilejší člověk, kterého jsem přes blog poznala :)) opravdu jsi mě tímhle článkem překvapila, moc děkuju! a outfity bych nejraději přidávala pořád, bohužel nemám moc ochotného fotografa a je to vždycky dílo ho přemluvit :D

  OdpovědětVymazat
 10. Jé, to je tak milé! Děkuju moc za krásná slova, snad budeme mít brzy možnost si víc popovídat :))
  Min. 5 blogerek patří i mezi mé oblíbené! Supr výběr :)

  OdpovědětVymazat
 11. Ty jsi proste miláček :* tím "bitch stylem" jsi me dostala do kolen, hynu smíchy :D jsem moc šťastná, ze spolu můžeme trávit dny v Olomouci s věř mi, ze ty jsi výhra zase pro me <3
  Článek je úžasný, smekám.. Musel dat práce jako blázen! A já dneska musím projet všechny Tvé top blogy, které ještě neznám! :D

  OdpovědětVymazat
 12. Ty si najlepšia Domi Fakt!!!!♥♥♥ Veľmi si to vážim a ak by si náhodou prišla raz na Sr, veľmi rada by som s tebou niekam skočila!:) (na nejaký koláčik, kedže vidím, že obe máme na koláče slabosť:)

  OdpovědětVymazat
 13. moc Elize i Tobě fandím - fakt mě bavíte holky, váš styl má skvělou šťávu! :)) jinak díky za spousty nových tipů, ráda si blogy holek prohlédnu :)

  OdpovědětVymazat
 14. Už jsem ti řekla, že jsi skvělá? Fakt moc děkuju za takový krásný slova, hrozně mě těší, že jsem mezi tvými nej <3

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤