CITY MOD NIGHT


Dnes mám pro Vás fotky z včerejší parádní akce v Hradci. City mod večírek. Znáte? Měli byste! A pokud ne, tak se k této komunitě přijdete a už Vám žádná skvělá módní akce neunikne! Za vším stojí stará známá Anička Stránská a její kamarádka Nataška. Obě holky mám hrozně ráda a strašně moc je obdivuju, jak dokázaly Hradec rozhýbat a organizovat tady spoustu skvělých akcí. Tato včerejší byla považována za slavností ukončení prvního roku existence City Modu. Já jsem se původně vůbec účastnit neměla, měla jsem být v Alpách, pak na víkendu u přítele, jenže nakonec na horách nebyl sníh, k tomu jsem onemocněla a až do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli vlastně půjdu nebo ne. Díkybohu se mi nakonec udělalo docela dobře, přijela mi Eliza, s Barčou jsme daly Crosscafe a pak už se přemístili do nádherného prostoru Náplavky. Konečně nějaký bar, který má potenciál. Natož s perfektní black and white výzdobou, kterou tam holky nachystaly. Dresscode zněl taky tak, to ostatně poznáte hned z první fotky. Celý večer probíhal úplně bezchybně, seznámily jsme se s dalšíma blogerkama (začínám být na tohle pojmenování alergická!), pokecaly, pofotily a pak už začali přicházet hosté a rozjel se oficiální program. Během něj jsme odprezentovaly své blogy a dozvěděli se další info o celém projektu City Modu, zasedly v porotě pro streetstyle outfity, vyhlásily výherce a předaly se ceny, bylo sladké trojpatrové překvapení a velmi bohatá tombola společně s vynikajícím občerstvením. Pojďte se rovnou podívat na další fotky, včetně pár outfitových.

Za ten 3/4 rok, co jsem si blog založila, jsem poznala tolik skvělých holek! Tahle akce byla letošní báječná tečka. Zas a znovu si říkám, jak skvělá volba to byla. Ještě teď mě bolí pusa od smíchu, z většiny holek jsem úplně odpadávala. Je to boží, číst něčí blog a pak toho člověka poznat a vidět, jaký je v reálu. Jo, byla jsem tam ze všeho naprosto nadšená a hodnotím to jako jednoznačně skvělej večer! A ani tohle osazenstvo není zdaleka konečné, pár holek na fotkách nemám, ale určitě je pak hodím ještě do plánovaného random článku.

CITY jsme poskládat dokázaly, ale na MOD už nebyli lidi :D

Boží trojpatrový překvapení!
Vrcholem akce bylo vyhodnocení nejlepšího streetstylového outfitu, který byl v rámci City Modu vyfocen v průběho roku v Hradeckých ulicích. Hlasování probíhalo nejprve na facebooku a mezi TOP 10 pak rozhodovala blogerská porota. Každá z nás, co byla na akci pozvaná jako členka poroty, si měla připravit prezentaci o svém blogu, aby se o nás návštěvníci také něco dozvěděli. Já jako last-minute účastník, jsem se tím nezabývala, ale Anička mě tam prostě zařadila a já tam musela plácnout nepřipraveně pár vět a podle toho vypadalo. No co. Stane se. Každopádně sezení v porotě jsem si užila, to bylo o mnoho lepší!
Holky vyhrály v tombole!

Co se mého outfitu týče, vzala jsem si vlastně jedinou black and white variantu, kterou jsem momentálně v Hradci měla a doplnila jsem to svojí nejoblíbenější rtěnkou, která mi byla několikrát pochválena, takže asi dobrá volba!
XL UNISEX top - WOLFGANG / cardigan, bag, necklace and earrings - H&M / shoes - CCC

PS I. Více informací a oficiálních fotek z akce najdete určitě již brzy na blogu Aničky a na facebooku City Modu.
PS II. Za všechny fotky děkuju skvělé Terezce, já jsem nenafotila vůbec nic a s Elizou jsme se shodly, že mít v mobilu sotva dvě fotky z akce znamená, že to byla sakra dobrá akce! Takže...díky všem, ženy!!

13 komentářů:

 1. Díky díky díky za super společnost! <3 Fotky se nakonec docela povedly koukám :P :)) Těším se na další akci! ...Jo a to Wolfgang tílko/šaty je fakt boží!!

  OdpovědětVymazat
 2. To musela být úžasná akce, na fotkách jenom záříš :))

  dominikasart.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Outfit se mi líbí, já bych takhle na rychlo u rodičů nic tak kreativního nenašla...

  OdpovědětVymazat
 4. Domčo, jsi naprosto boží člověk a moc Ti to sluší <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Eli, to ty jsi naprosto bozi <3 strasne rada jsem te poznala a uz se tesim na zas nekdy! :))

   Vymazat
 5. Z fotek celá akce působí opravdu super :) A tradičně - moc ti to sluší :)

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Akce vypadá úžasně, tobě to taky moc sluší a Wolfgang jede! :))

  Pieces of FRECKLED style

  OdpovědětVymazat
 7. Super fotky, nevedela jsem, ze to v Hradci takhle zije :)

  http://curyinthecity.blogspot.com/
  Fashion&Fun PARIS
  Visit our madhouse!

  OdpovědětVymazat
 8. Vypadá to na super akci a musím říct, že začínám milovat černobílou kombinaci.

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤