FIRST REAL WINTER OUTFIT


(Pokud už jste tenhle příspěvek dnes jednou viděli, je to jen další chyba dnešního divného dne. Publikoval se sám a nedopsanej, respektive, neupdatovanej.)
Takže Vás tady vítám znovu. Zápočtový týden v plném proudu, mně už teda naštěstí odproudil a začal mi ten pravý vánoční čas. Během dvou dnů jsem zvládla 4 testy, ten jeden teda jen úplnou náhodou. To je tak, když ráno vstanete plní energie a dobré nálady a rázem zjistíte, že zkouška, která je podle Vás až další den, je vlastně za hodinu a vy jste se na ni chtěli učit jen ten jeden den před. Takže neumíte nic, ale musíte tam. Umíte si představit, jak takový ráno asi vypadá. Navíc se dozvíte, že hory, na které máte za dva dny jet, se ruší, protože není sníh. Jedna lepší zpráva než druhá. Takže panika a ještě bez následné odměny. Aby toho nebylo málo, tak Andyho zdravotní stav mi zabránil tomu, abych si užila chvíle studijního triumfu, další nervy jsem měla s ním, strávila jsem hodinu na olomoucké veterině a teď další dvě na hradecké, protože jsem z něj byla tak na prášky, že jsem se radši sbalila a odfrčela domů. Teď mám teda konečně chvíli volno, klidnější pocit, teplý jídlo v břiše a čas na blogovou chvilku.

Když mám dny plné učení, volím pravidelně takovejhle roztahanej drdol. Zaprvé se mi kvůli jedné povinné hodině ve škole nechce vlasy nijak upravovat (a to přesto, že veškerá moje vlasová úprava znamená, že je pročešu prstama a vmačkám do nich pudr) a zadruhé nesnesu, když sedím u učení nebo u počítače a vlasy mi padají do obličeje. Jako domácí perličku bych mohla uvést, že Darek mi na to kdysi řekl, že to vypadá jako když mám na hlavě vajíčko a že mám nosit vlasy jen rozpuštěný. To tak!!!
A konečně teplá a-ne-khaki parka, kterou tentokrát můžete vidět, je objednaná z Sheinside. Znamenala můj poslední nákup tam, protože byla sice dost levná, ale zasekla se na celnici, čekala jsem na ní dva měsíce a clo stálo snad víc než ta bunda samotná. Navíc si v ní připadám jako sněhulák a celkově se s ní nemůžu moc sžít, i když takhle na fotkách se mi líbí moc. Taky se mi líbí ty červené detaily, co ladí s vnitřkem kabelky. 
Fotky jsou focené na mě dost netradičně uprostřed ulice plné lidí a aut, tak jsem zvědavá, co mi na to povíte a teď už Vám popřeju hezký víkend, poslední předvánoční si doufám užijeme všichni!


Jacket - SHEINSIDE / sweater - MOHITO / scarf - H&M / shoes - CAS NA BOTY / bag - JEJ.SK / earrings - CALVIN KLEIN

6 komentářů:

 1. Já jsem si říkala, že je mi ta parka povědomá, mám ji akorát v khaki, mám ji strašně ráda :). Tobě to moc sluší jako vždy :)!

  OdpovědětVymazat
 2. Líbí se mi bitky a tvůj úsměv standardně 👍

  OdpovědětVymazat
 3. Moc Ti to sluší, miluju takové ty outfity, co úplně říkají: Je mi v tom pohodlně a teplo! :D A snad poprvé Tě vidím v drdolu a absolutně mu fandím, taky nenávidím, když mi padají vlasy do obličeje- jako zrovna dnes a proto mám na hlavě něco podobného. :D
  A už je Andy (pejsek?) ok? Já taky zažila týdny trápení a starostí o mého Bóžu a je to hrůza, takže soucítím a držím palce, ať je brzy v pořádku.
  Měj se krásně!
  Gabi
  www.earringsonabook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. podle mě ti ten drdol teda moc sluší a parka je fajn :) nevím teda jak vypadá ve skutečnosti, ale na fotkách se mi moc líbí :) a mám podobnou zkušenost, před pár dny mi přišel balík taky ze sheinside a připlatila jsem si 500 jen kvůli celnici :/

  OdpovědětVymazat
 5. nedávno jsem si koupila podobnou bundičku a jsem za ní šíleně ráda, protože mi je konečně teplo! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤