GIVEAWAY FOR YOUR SAFETY


Milí zlatí, pro giveaway mám dnes hned několik důvodů! Třeba ten, že jsou Vánoce. Nebo fakt, že počet čtenářů se přehoupl přes 200, což mi dělá ohromnou radost a jsem Vám za to moc vděčná.
Navíc jsem dostala nabídku prezentovat na blogu předměty zaměřené na dámskou sebeobranu od společnosti HQH SYSTEM. Nejprve mi to moc nesedělo do konceptu blogu, ale pak jsem si uvědomila, že jsou to vlastně věci, které by měla mít po ruce každá žena. Vždyť teď v zimě je tma už ve 4 hodiny, takže nebezpečí tmavých uliček hrozí nejen po nocích, ale i po velkou část dne. Nehledě na to, že většina tělocvičen a posiloven není přímo v centru města a já když jdu tou nejtmavší a nejdivnější ulicí na pole dance, klepu se strachy a fakt, že v ruce svírám něco na svou případnou obranu mě značně uklidňuje. A aby to nebylo vše jen o tom, co nám kde hrozí a jak se tomu ubráníme, přidala jsem Vám do giveaway i drobnou bižuterii. Černozlatý náramek z Mohita jako dělaný na vánoční a silvestrovské párty a stříbrný spike náhrdelník ze Sheinside, aby si své našli zlatomilci i stříbrnomilci. Bože co to vymýšlím za slova.Růžový alarm (na webu si můžete vybrat z více barev, já jsem sobě a Vám vybrala tento růžový), který po vytržení pojistky spustí hluk 110dB, neptejte se mě, jak nahlas to je, protože netuším, ale určitě je to hodně moc a hodně nepříjemné a nečekané, proto teď na tuhle věcičku docela spoléhám.
Pepřových sprejů jsem se vždy trochu bála, při mé smůle by zrovna foukal protivítr a všichni víme, jak by to dopadlo. Navíc mi vždy přišlo, že každý vypadá moc okatě. Ovšem tento vůbec jako sprej nevypadá, naopak ho v klidu můžete mít v ruce jako rtěnku a nikomu to nebude připadat divné. Tahle kamufláž se mi moc líbí, proto se stal taktéž mým pravidelným společníkem, i když opravdu upřímně doufám, že ho nikdy nebudu muset použít. 


A co musíte udělat pro zapojení se do losování o výhru?
1. odebírejte můj blog přes GFC 
2. přidejte se ke mně na facebook stránku
3. napište mi do komentáře email a taky to, zda už nějaký pepřák vlastníte nebo jestli bezpečnost nijak moc neřešíte.

Vyhlášení bude za 10 dní!
Těším se na odpovědi!42 komentářů:

 1. Já žádný pepřák nevlastním, ale po odstěhování do Prahy o něm vážně uvažuji, protože chodím z práce hodně pozdě a jsem strašpytel a vždycky podělaná, že mě někdo přepadne :D :(

  www.earringsonabook.blogspot.cz
  wild.gabi@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 2. gfc ervulenka, fb eva richterova
  ervulenka@seznam.cz
  Nevlastním žádný, neřeším to, zatím jsem neměla žádný problém.

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem svůj první pepřák dostala při nástupu na střední (nebo jsem si ho spíš vyžádala) jelikož jsem při odpoledních praxích jezdila domů potmě a bála jsem se chodit sama po ulicích.
  Martulinka09@seznam.cz
  gfc : Blondi-M

  OdpovědětVymazat
 4. Super veci to se urcite hodi kazdy holce! Ja peprak nosila driv, ale pak jsem ho nekde zapomnela, takze by se mi novej docela hodil :D
  curyinthecity@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Já teda bezpečkost zatím nijak moc neřešila a s pepřákem jsem se setkala snad jednou v životě :D Malý město no, co by se mi asi tak mohlo stát :D Ale člověk nikdy neví, ať bydlí kdekoli :)
  lady.ell007@gmail.com, GFC: Daniela P, FB: Daniela Polanská

  OdpovědětVymazat
 6. Od té doby, co nás a našeho hafana napadl dvakrát stejný pes (pitbull), nosíme na venčení pepřový sprej.
  Na policii mi doporučovali proudový, který působí do vzdálenosti až 6m a nějaký protivítr si může foukat jak chce.
  Doufám, že ho nikdy nebudu muset použít, protože si myslím, že potrestat by si zasloužil jeho pán, když si ho neumí uhlídat a pes mu pořád utíká. Ale když jdu do města, nějak věřím tomu, že se nemůže nic stát. Asi jsem ještě pořád naivní....

  janackovaveronika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Pepřák vlastním už někdy od 15 let a musím s tebou souhlasit - je to značně uklidňující, i když kolikrát mám pocit, že by mi to moc nepomohlo :D

  miss.anettel@gmail.com
  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Tohle je fakt skvělá giveaway! Pepřový sprej bych opravdu hodně potřebovala. Začala jsem chodit na vysokou do Brna a jelikož jsem ,, holka z vesnice ´´ a nikdy jsem pořádně nebyla ve velkých městech, tak jsem pepřák zatím naštěstí nikdy nepotřebovala. Od té doby, co studuji v Brně, mám o sebe fakt strach a opravdu bych ten pepřový sprej hodně potřebovala. I když končím ve škole třeba kolem 4 hodiny, tak se už stmívá a já se vůbec necítím bezpečně, když jdu na vlak, abych se dostala domů. Vyhledávám místa, kde je samozřejmě spousta lidí, ale člověk nikdy neví.. Nebezpečí číhá skoro všude. Díky pepřáku bych se cítila mnohem bezpečněji.
  GFC: Lucie Kohoutová
  FB: Lucie Kohoutová
  Email: lucie.kohoutova16@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Super nápad! Jsem moc ráda, že jsem nemusela zatím nikdy řešit žádnou krizovku, kdy bych pepřák potřebovala, ani ho nevlastním, i když jsem o něm uvažovala. Výhra by mě moc potěšila, je opravdu užitečná, obzvlášť v dnešní době, kdy bohužel nejsme v bezpečí pomalu ani u sebe doma.
  Sleduji GFC i FB: Ivana Mikuličková (hezkakytka). hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Sleduji všude, kde se dá :* Pepřák nemám, ale upřímně by se hodil a tento vypadá moc skvěle :)
  Můj e-mail: anyzzzz@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 11. GFC : Natália Nagyová
  FB : Natália Nagyová
  mail : natynagyova@gmail.com
  Peprák nemám, ale prijala by som, pretože sa niekedy po tme bojím čo na mňa spoza rohu vybehne :-D a bojím sa o to viac, pretože neznášam tmu. A usmievam sa tu spoza notebooku nad tou ružovou farbou, úplne super to je !

  OdpovědětVymazat
 12. Nikdy jsem žádný pepřák neměla, vždycky jsem se uklidňovala, že dokázala utéct :D jo směšný, já vim :D tak ho třeba teď vyhraju ;)
  market.vitkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. O pepřáku už nějakou dobu uvažuju, ale trochu se ho bojím :D hlavně abych ho uměla správně použít. Ale chtěla bych ho. No a v Olomouci se uklidňuju tím, že přece do školy chodím po hlavní, kde je spousta lidí, takže je to docela bezpečné.
  Sleduji tě tady na blogu i na Facebooku.
  93luci@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Sleduji jako Klára Odehnalová.
  Já osobně u sebe přepřák nenosím, ale mnohdy se mi stane, že jdu sama ve tmě a mám opravdu strach. Už hodně dlouho jsem nad ním přemýšlela, ale zatím jsem se nějak nedonutila si jej koupit.
  theclairebiebs@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. GFC: Milenne Waver
  milciska@seznam.cz
  Fb: Milča Novejch
  Bezpečnost moc neřeším a když už, vždycky po pepřáku spolehlivě sáhnu. :)

  OdpovědětVymazat
 16. GFC - Bibi Brooks
  bibka.li@centrum.sk
  FB- Bibi Lieskovanová

  ...Nič také ako sprej nenosím a ani som ho nikdy nenosila pri mne, ale vždy ked' odchádzam od kamarátky (čo je fakt že v noci) tak mám pocit, že ma ktosi sleduje a vtedy by som ho najradšej so sebou mala :D :)))

  OdpovědětVymazat
 17. Mívala jsem u sebe dřív pepřák od mamky, jinak nic :)
  srettr.d@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. gfc i fb-Jana Svobodová
  pepřák nemám,ale určitě je to věc,která by se hodila :)
  janulka.9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. GFC: Klara Zakova
  FB: Klára Žáková
  Pepřák nemám. Když je pozdě a tma, tak pro mě chodí rodiče, což je někdy fakt otravný -_- Takže by se fakt hodil, protože pak by mě možná nechali chodit samotnou a to by bylo super :D
  klara.zakova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. GFC i FB: Vaness Ka
  Pepřák nemám, ale chtěla bych:D Tohle je fakt vychytaný, kéžbych vyhrála:D
  gunarova29@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. gfc tento účet, fb Natália Prekopová, mail: natalia.gazova@gmail.com

  Veru, žiadnu takúto bezpečnostnú vec nevlastním :) Nebolo by ju odveci mať, aj keď dúfam, že ju nikdy nebude potreba používať :-)

  OdpovědětVymazat
 22. GFC, FB: Monika Horecká
  Monika.Horecka@seznam.cz
  Pepřák vlastním už skoro rok, ale nikdy není na škodu mít jich po ruce více. :)

  OdpovědětVymazat
 23. gfc Kristýnka, fb Krisrýna Mencová, mencovakristyna@email.cz, bezpečnost nohužel nijak neřeším :/

  OdpovědětVymazat
 24. gfc i fb. Veronika Tomášková
  email: fakynn.blog@centrum.cz
  Jelikož když jdu domů večer, nebo v noci, tak musím jít 7 km z vnitřního města a ne že bych byla rasista, ale většinu cesty mám přes sídliště a domy, kde bydlejí ne úplně přizpůsobivý spoluobčané, takže bez pepřáku bych nešla.

  OdpovědětVymazat
 25. no... aj keď som žila v naozaj veľkých mestách a občas som od strachu kráčala veľmi rýchlo aby som náhodou nenatrafila na niekoho podozrivého ani sprej ani žiadnu inú bezpečnostnú pomôcku som nikdy nemala.. a to som si to už chcela zaobstarať veru poriadne dávno.. myslím že takáto givaway bude mať úspech!

  a môj email: ladyinblacksk@gmail.com

  LadyinBlack

  OdpovědětVymazat
 26. gfc - tento ucet
  fb - Marťa Suková
  email - mart2510@seznam.cz
  peprak ani nic podobnyho nemam,ale hodne by se mi hodil:)

  OdpovědětVymazat
 27. GFC: Terka Černá
  FB: Teruš Černá
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz
  Gratuluji a jen tak dál! :)*
  Pepřák nemám, ale třeba by se někdy hodil ;)

  OdpovědětVymazat
 28. cez GFC aj FB sledujem ako Alexandra Ivaničová :)
  e-mail: razcestie69@gmail.com

  Bezpečnosť je pre mňa dôležitá, no žiadny "pepřák" nemám :)

  OdpovědětVymazat
 29. FB : Domča Edenbeast
  E-mail : edenbeast@centrum.sk
  A bohužiaľ nevlastním nič podobné,ale myslím,že sa to v zime zíde rozhodne každej žene. Aj keď už len pre ten pocit bezpečia,ktorý dokáže aj takáto malá vecička dať :)

  OdpovědětVymazat
 30. FB: Dana Bednarská
  E-mail: dainny@seznam.cz
  GFC.V vyky
  pepřák nevlastním,ale ráda bych!! nedávno jsem se zastala jedné slečny,kterou napadl jeden chlap,kopal do ní a dával pěstí,musela jsem se zastat..i když jsem se bála...,bylo to poprvé a snad naposledy,co sem něco takového zažila,mít ten pepřák určitě bych ho použila!!!! :)

  OdpovědětVymazat
 31. Pepřák žádný nevlastním, ale určitě bych si ho chtěla pořídit. Přeci jenom bydlím u Ostravy, kde to je podle mě hodně nebezpečné. A ještě když chodím na různé akce a tak, tak se bojím snad ještě více. Vždycky v ruce držím mobil a dělám, že telefonuju :D
  katerina.z.1998@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. email: kristnna@gmail.com
  Spoleham na peprak a taky chodim do kurzu sebeobrany.

  OdpovědětVymazat
 33. Pepřák nevlastním, ale je pravda, že by se sem tam hodil :-)
  GFC i FB Anna Vágnerová
  anna.vagnerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 34. Asi pred dvomi týždňami sa nám s kamarátkou stala veľmi nepríjemná príhoda, keď sme narazili na jedného miestneho úchyla, ktorý tu teraz behá často, preto si kamarátka kúpila sprej a keďže ja svoj nemám, chodím vždy len s ňou :D A keď nejdem s ňou tak chodím len busom :D takže by sa mi takéto šikovné vecičky hodili ^_^
  Aa samozrejme sledujem ! :)
  zuzanagrajciarova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 36. Ja po nocich sama NIKDY nechodim, na to jsem opravdu velky straspytel :D, proto zadny takovy sprej nemam, kazdppadne, je to skvela kamuflaz, vubec bych nerekla, ze se jedna o peprak, ba naopak, myslela jsem, ze je to rtenka, jak jsi zminovala. :-)

  kostkova.pavla@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Phuong Thao Tran Thi
  tranthiphuongthaosonia@gmail.com
  FB: Kaley Tran
  Bydlím v malém městě, takže bezpečnost tak nějak neřeším :D

  OdpovědětVymazat
 38. Ahoj :) úžasný článek! :) myslím že jsi vybrala orginální a krásné věci do give-away :D Pepřák žádnej zatím nemám a ani jsem nikdy neměla :D Ale protože, jsem někdy dost paranoidní a trochu se bojím tmy myslím že by se mi hodil :D :D Náhrdelní a náramek se mi taky moc líbí :) podle mě máš skvělý vkus! ;) :D

  GFC a FB: Iveta Dupenopulosová
  email: dupenopulosova.iveta@gmail.com

  Přeji ti krásné Vánoce a ať se ti dál daří v blogování! ;) :D

  OdpovědětVymazat
 39. Pepřák ještě nemám, ale bylo by skvělé nějaký mít, přeci jenom jistota je jistota.
  anet.bartosova@email.cz
  FB: Anet Bartošová
  GFC: Aneta Bartošová

  OdpovědětVymazat
 40. Tak tohleje teda hodně super a originální GA :)
  Sleduji Veronika
  fb:Veronika We
  everoniczka@seznam.cz
  K 15 jsem dostala paralyzér, ale za pár měsíců bylo po něm, teď to děláme doma tak, že mě třebas brácha vyzvedává na naší zastávce a doprovodí mě domů :)

  OdpovědětVymazat
 41. GFC: Nechvatalova9
  FB: Lenka Nechvátalová
  Pepřák jsem až do předchozího měsíce nevlastnila, ale pak jeden objevil kamarád na zábavce a daroval mi ho opožděně k narozeninám, protože ví, že kolikrát jsem potkala pár opilců, tak bezpečnost nadevše, abych se mohla bránit. A přiznejme si, nikde není bezpečno. Budu doufat, že ho nikdy nevyužiju, nevím, jak se s ním zachází a pro případ zásahu, kdyby něco, nosím mezi prsty klíč, když se necítím v bezpečí. Naštěstí nikdy domů nechodím sama, většinou mě doprovází kluci, nebo se svezu s kamarádkou a do práce? Těch dvacet minut cesty nějak zvládnu, po cestě potkávám stejně své kolegyně :). Kamarádi (kluci) mě ukecávali do bojových umění, pár z nich některý tyto sporty dělají, prý by mi to konečně zvedlo sebevědomí, naučilo mě to věřit a ke všemu se bránit :). Zatím mě vždy bránili právě oni, za což jsem nesmírně ráda, i když se kolikrát spíše bojím o ně než o sebe.
  E-mail: Nechvatalova9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat