WRAP SKIRT


Tak Vás zase zdravím v období povánočního útlumu. Taky koukáte celý dny na pohádky a rychle mlsáte ty zbytky cukroví, co ještě zbyly? 
Já jsem po několika dnech opět v dosahu internetu. Už několik let totiž trávíme Vánoce na chalupě v horách, kde jsme společně s babičkou, tetou, strejdou a bratránkem. Velká rodina, velký Vánoce, spousta jídla, topení v kamnech, purpura na plotně a koledy z prastarýho rádia. To je naše pojetí Vánoc. A bez internetu, samozřejmě, i ten signál na mobil tam značně pokulhává. Ale vlastně se mi to líbí, nechtěla bych trávit Štědrý den na bloggeru, facebooku nebo youtube. Moc ráda jsem si pak udělala blogovej večer, přečetla všechny články, co mi unikly a ještě mě čeká spooousta vlogmasů.
Outfit je ještě z toho teplého prosincového počasí, které nás už teď nejspíš definitivně opustilo. Klasickou wrap sukni z H&M jsem prošvihla, proto jsem si vytvořila svojí. Ne, že by byla úplně praktická, ale s trochou cviku se v ní dá fungovat :D K tomu milovaný trench a nejlepší a nejteplejší šála, jakou jsem kdy měla.

Kdybych se už náhodou nezvládla ozvat, rovnou Vám i popřeju hezké prožití konce roku, bujaré silvestrovské oslavy a šťastný nový rok! Já trávím poslední dny tohoto roku na Moravě s přítelem a lepší program bych si nemohla přát! 
Pac a pusu, děti!Trench, top, scarf, necklace - H&M / wrap skirt - DIY / earrings - CALVIN KLEIN / shoes - CCC

11 komentářů:

Děkuju moc za všechny komentáře ❤