HOMETOWN BLUES


Zdravím Vás, lidé! Mých pár posledních dní má přesně stejnou strukturu. Dopolední učení a procházky s Andym, odpolední srazy s Aničkou, večerní chvilky s našima a čtení oblíbených blogů. No, občas se na program dostane i ta bakalářka, cha. Tyhle dny, kdy si zvládám užívat volnej čas a zároveň jsem produktivní a dělám i něco jinýho, než se jen válím (ale i to je občas potřeba!!), mě nabíjejí energií. A mamky jídlo a každodenní freshe. Není nic lepšího, než mít doma novej odšťavňovač a pak přemlouvat rodiče, aby mi jeden pořídili i do Olo. Mňam, mňam, tohle zdravý mlsání mi totiž naprosto vyhovuje a brzo bude můj instagram zahlcen fotkama různě barevných freshů.
Tenhle outfit je jeden z těch nejpohodlnějších. Nové boty, které už pro mě moc nové nejsou, protože je nosím denodenně. Legíny, které nové jsou a pěju na ně samou chválu, protože tak kvalitní, teplý a příjemný (neprůhledný!!) legíny, jsem ještě nikdy neměla. Pruh eko kůže vpředu působí jako zajímavý detail (a možná taky dělá hezčí nohy!). Já mám Mko a rozhodně je doporučuju, je to velmi příjemná změna oproti kalhotům, nehledě na to, že mě osobně je teda v legínách v zimě mnohem tepleji než v kalhotách. Outfit jsem k nim měla vymyšlený hned, parka je kouskem k pohodlným legínům jako stvořeným a jsem ráda, že jsem si ji loni koupila, oproti všem kožíškům na kapucích je to milá změna (ale samozřejmě, když začne sněžit nebo pršet, nadávám, že nemám kapucu..). Drdol je už moje klasika do větrných dní a nude rtěnku musím konečně vyměnit za jinou, aby mě nepřestala bavit. Máte taky v různých ročních období chuť na různé odstíny rtěnek? A nosíte přes zimu raději kalhoty nebo legíny? 

Parka - H&M / top - WOLFGANG STORE / leggins - NEJLEGINY.CZ / shoes - ČAS NA BOTY

7 komentářů:

 1. Povídej mi o tom, mám taky nový odšťavňovač a musím říct, že jsme velký kamarádi. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já zas v zimě nosim zásadně sukně, protože je mi v nich taky tepleji než v kalhotech :D ... na legíny bohužel nemám postavu, i když bych je ráda nosila :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty legíny jsou super a moc se mi k nim líbí to tričko, sluší ti to :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 4. Podle mě mnohem lepší fotky než minule! Děsně moc ti to sluší a ty boty jsou vážně pěkný, vypadaj skvěle :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to tričko je naprosto super! :-) Moc ti to sluší.
  www.passengersmaniac.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤