JUST GONNA STAND THERE


Chachá, konečně Vám můžu ukázat tyhle naprosto skvělý fotky od Aničky. Udělaly jsme si hezké sobotní dopoledne a během něj i nafotily outfity Upřímně doufám, že i ty fotky, co jsem fotila já, Aničce k něčemu budou, přeci jen jsem zrcadlovku držela v ruce sotva 5x. Jsou dny jako byl právě ten sobotní, kdy si užívám každou chvíli. Užívám si společnosti, užívám si klidu domova, povolám bráchu, aby mi pomohl přestavět pokoj, pochutnávám si na mamky výborném jídle a svět se zdá být úplně v pořádku. Pak jsou ale i dny, jako je ten dnešní nebo včerejší, kdy mám pocit, že celý můj život je jedno velké zemětřesení a já jen stojím uprostřed, bez možnosti s tím něco udělat. Jen stojím a čekám, až vše pomine a až se proberu z šoku a budu likvidovat následky. Jen stojím a čekám, kdo vlastně nakonec zůstane stát při mě. Jestli má vůbec něco v mém životě tak pevné základy, aby to vydrželo jakékoliv zemětřesení. Nechci si tady hrát na dokonalej život a i když se mi zdá, že se vše rozpadá, tak tady sluníčkově psát a nalhávat Vám, že jsem vlastně plná štěstí a že je život nejkrásnější, jaký může být. Na druhou stranu se ale snažím mít vždy aspoň nějaký nadhled a uvědomovat si, jak hrozný věci se ve světě dějou, vlastně nedaleko od nás a jaký mám já štěstí, co všechno mám, že jsem v bezpečí a další klišé. Takže...tak.
No, přejděme raději k outfitu... v sobotu byl jakýsi jarní den uprostřed zimy. Nechápu, jak se to stalo, ale rozhodně bych to brala častěji. Měla jsem tak možnost vyvětrat svůj nový křivák, který jsem si pořídila ve slevách. Vzala jsem si přes něj pro jistotu ještě kabát, ale nakonec jsem ho polovinu cesty nesla v ruce, protože bylo fakt teplo. V plátěné tašce od Zootu nosím kupu knih, za které jsem už v knihovně dlužila milion peněz a prim v oblasti doplňků tentokrát hraje bandana šátek, který mě neskutečně baví a nejradši bych ho teď cpala všude! Co na tenhle ne-tak-uplně-všední trend říkáte vy? Vytáhnete na jaře šátky po babičkách, pořídíte si nějaký vlastní nebo to půjde úplně mimo Vás? Na mně jich rozhodně uvidíte spoustu a to jak vintage, tak i těch, co pořídím nově!


Jacket, top - PULL & BEAR / jeans, cardigan - H&M / bandana - WAYFARER / shoes - JENNYFER / earrings - DIY

13 komentářů:

 1. Domi, na fotkách jsi naprosto kouzelná. Ůžasný fotky, taky bych takový chtěla mít!

  OdpovědětVymazat
 2. Konec dobrý, všechno dobré. A když to není dobré, tak ještě není konec :) Moje oblíbené.
  Domi, sluší ti to :*

  OdpovědětVymazat
 3. krásné fotky miláčku, s úsměvem jsi naprosto dokonalá :*
  a článek.. krásně řečeno.. neřekla bych to líp.. svět se zbláznil, ale věřím, že jak se všechno špatné zjevilo, tak to zase zmizí! mám Tě ráda, moc <3

  OdpovědětVymazat
 4. Také mám často takové nálady. Chvilku pocit štěstí a pak jak píšeš, zemětřesení. Život jako na houpačce to je.
  Ale k fotkám - tam ti to moc sluší a jsou vážně povedené.

  OdpovědětVymazat
 5. Ta žlutá ti sedne, je to hrozně hezký detail který prozáří celej outfit :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 6. moc hezke foktky ! ja bych sice volila tmasi odstin bot, ale jinak je to hezky :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 7. Moc hezký outfit, takový pohodový - sluší ti to! :)

  http://modniinspirace.cz/modni-doplnky

  OdpovědětVymazat
 8. veľmi pekné fotky aj outfit, pekne si jednotlivé kúsky zladila :)
  to tetovanie za uchom je do - ko - na - lé !!!

  lapkindressbox.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 9. Vypadá to jako jarní outfit než na začátek ledna, těch 15 stupňů bylo neuvěřitelných! :) A náušničky jsou krásné :)

  Pieces of FRECKLED style

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤