MARCH RECAP + BIRTHDAY


Tak bych řekla, že tolik outfitů ještě za měsíc nikdy nebylo. To je tak, když se vám dostane do ruky novej foťák a vy fotíte klidně dvakrát denně, když na to přijde! Outfity jsem volila docela úměrně počasí, řekla bych, první opravdu mimo outfit jsem měla až dnes a naštěstí jsem aspoň stihla doběhnout domů dřív, než se strhla sněhová vánice. Jinak jsem s březnem moc spokojená, celkově je to jeden z mých nejoblíbenějších měsíců díky mnoha věcem. Třeba mám narozeniny. A taky můj drahý muž a milovaný psík a taťka. Takže o oslavy opravdu není nouze. A o dárky, chichichi! Taky je konečně ve vzduchu cítit jaro a přichází chvíle křiváků a trenchcoatů, na který se těším celou zimu (a vlastně i léto!). Letošní březen byl značně narušen dopisováním bakalářky, kterou jsem dnes konečně odevzdala a mám to z krku - šalala! A protože ke každému outfitu jsem Vám psala už v článcích a nemá cenu to znovu opakovat, ukážu Vám dnes v tomhle souhrnu nějaký momentky z narozeninových oslav, takže vlastně něco mezi random a diary day článkem!


Anička mě vzala na nejvíc nejlepší slanou snídani do jednoho baru, což bylo strašně nezvyklý, ale strašně super! Změna od neustálých dortíčků a kafíček v kavárnách!


Olympus jde ovládat dálkově přes smartphone, proto chudáčka Andyho skoro obden trápim a chci s ním sto tisíc společných fotek. Tady jsme zrovna docela ladili a já už se zas těším, až ho zítra uvidím. Klasika!


Nejlepší dort od babičky. Měli jsme doma obří rodinou oslavu se spoustou jídla, takže samozřejmě ideální situace. Užívám si ty dny, kdy se točí vše kolem mě (a díky nejlepšímu muži takový den zdaleka není jen o narozeninách!), ale odjakživa mě rozčilují narozeninová přání na facebooku. Ne teda ty hezký od lidí, se kterýma se normálně bavím (ale i ti by mohli napsat jinam než na zeď, žejo!), ale hlavně to "vše nej" od lidí, se kterejma nejsem v kontaktu jak je rok dlouhej. Tak jsem si to pár dní před narozeninama skryla a čekala, jestli si na mě vůbec někdo vzpomene, protože přiznejme si, já znám taky narozeniny jen pár svých nejbližších lidí a bez facebookové připomínky bych byla kolikrát namydlená. Uznávám teda, že během dne jsem toho párkrát zalitovala, protože mi vůbec nikdo nepsal :D, ale nakonec se ti nejdůležitější ozvali a spousta krásných osobitých přáníček mi od Vás přišlo i na instagramu a za to moc děkuju!


Jedna domácí ujetá fotka s dortem, kterou jsem sem prostě musela dát, ať zase vidíte moji další tvář. Vůbec si neuvědomuju, kdo mě tak strašně pobavil, ale vypadám jako nějakej šílenec nebo ďábel :D


I Andynek měl tentokrát svou vlastní chlupatou společnost!


Po náročném oslavovacím dni nás s drahým čekala boží snídaně složená z freshů a těch nejlepších zdravých chlebíčků, který jsou pro mě vrcholem všech oslav, co se u nás pořádají!


Ňuňuňuňuňu, neumím k tomu napsat nic jinýho :D


A na závěr selfíčko v nejměkčím županu z Primarku, ve kterým doma v podstatě žiju!

No a já doufám, že jste měli super měsíc a že další bude zase o kus lepší (a bez sněhu, prosím pěkně!)
A samozřejmě budu zase nejvíc ráda za jakékoliv zpětné zhodnocení outfitů.

xoxo, milí zlatí!

11 komentářů:

 1. Kočičko, dodatečně vše nejlepší k narozeninám, hlavně štěstíčko, zdravíčko a lásku, které máš kopu :D :*

  Za mě vyhrávají outfity č. 2 a 4 :-) Ty jsou TOP!

  PS: Na poslední fotce jste skvělí, župan bych ti hnedka ukradla :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ty outfity jsou všechny naprosto úžasné! :) A ta snídaně, mňamii! ^^ :D

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný fotky :) Úplně nejvíce se mi líbí outfit č. 4
  Máš roztomilý pejsky :)
  A přeju všechno nejkrásnější k narozeninám!

  OdpovědětVymazat
 4. Parádní fotky a měla jsi hezký dort ;)
  Jinak všechno nejlepší :)

  gagenka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. škoda, že tu není i dárek ode mě. :( za mě rozhodně 2!

  OdpovědětVymazat
 6. Hezký článek..:) Chlebíčky vypadají skvěle! Jinak pro mě top outfit č. 8

  OdpovědětVymazat
 7. Také přeji dodatečně krásné narozeniny! :) A outif č. 6 je vážně super, přesně odpovídá mému stylu :)

  Michaela z www.modniinspirace.cz

  OdpovědětVymazat
 8. 2 a 7 u mňa víťazi! Dodatočne prajem všetko najlepšie!! :-)

  OdpovědětVymazat
 9. tak to gratuluju k narozeninám i k odevzdání bakalářky :) outfitový favorit je pro mě šestka, ten je naprosto top, top! ale ani sedmička není k zahození, takový styl Ti sekne.

  OdpovědětVymazat
 10. Z outfitů za mě rozhodně vede č. 6 - nádhera! A tvoje rozčilováním nad přáními na zeď na FB úplně chápu! Když někomu přeji na FB, tak zásadně prostřednictvím zpráv, nikoli na zeď...

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤