NEW NECKLACE


Dnes mám pro Vás po strašně dlouhé době představení e-shopu, který jsem nedávno objevila a je rozhodně hoden i Vaší pozornosti. Jedná se o obchod s kvalitními šperky, ze kterého mám i produkt do právě probíhající giveaway (která však už brzy končí a správná odpověď je zatím jen jedna, tak se koukejte ještě posnažit)!
E-shop Juvelora nabízí šperky dvou hlavních kategorií a to stříbrné a ocelové a v obou se dají najít úchvatné kousky, ať už sháníte náhrdelník, náušnice, náramek či prstýnek. V dnešní době, kdy hraje prim bižuterie a různé střídání všemožných drobností, co většině lidí velmi brzy zčerná, je pro mě tenhle můj nový náhrdelník něco jako malý zázrak. Nevím, kde je chyba, ale všechna bižuterie mi odejde ještě o mnoho dříve než ostatním lidem, ať se snažím ji opatrovat sebevíc. U ocelovo-keramického náhrdelníku se mi to rozhodně nestane, stejně tak se to nestane Vám, pokud si na Juveloře něco vyberete! Tenhle milý balíček počítám mezi své narozeninové dárky, o kterých můžete čekat článek hned zítra.
Dál pro Vás mám recenzi na Olympus, kterou už nejspíš hodně z Vás očekává a samozřejmě taky dávku outfitů, které se mi povedlo nafotit i před zmatené aprílové počasí. Jeden z nich bude třeba ten z následující fotky, právě s tímhle novým náhrdelníkem, protože jsem si ho samozřejmě musela vzít na sebe ještě ten den, co dorazil! 


7 komentářů:

Děkuju moc za všechny komentáře ❤