MR AND MRS GREY / SALON PETRA MECHUROVA

Ahoj kulišáci! Nevím, jak vítáte sobotu vy, ale my s Kubou jako šedivovlasá dvojka pěkně nad lívancema a čeká nás zas po dvou dnech volna fitko. Důležitá informace je zde tentokrát ale ta ŠEDIVOVLASÁ i když ty lívance zněj taky dobře. Pár týdnů zpátky jsme se totiž rozhodli, že je zas čas na změnu a že půjdeme oba pořádně na blond. Kubovi se stýskalo po tý platině, co měl před rokem, když jsme se poznali a já už jsem měla pěkně velkej odrost a chtěla jsem být zas víc blondýna. Na základě toho, že se Kuba několikrát zúčastnil Akademie v Salonu Petry Měchurové, kde dělal modela pro nové kadeřníky a vždycky přišel s parádně udělanou hlavou, rozhodli jsme se tam objednat oba i na tuhle větší změnu. No a až na místě jsme se vlastně s odborníkama dohodli na tom, že to vezmem trošku originálnějc a půjdem do šedivý, která se postupně do tý blond tak jako tak vymyje. To byla teda zkrácená verze. Teď se mnou pojďte proletět fotky, dozvědět se víc o salonu, vidět Kubu s kuřátkovsky žlutejma vlasama, a pak samozřejmě nás oba ve výsledný podobě. Jsem zvědavá, co na to řeknete! Já mám třeba pocit, že můj odstín vypadá na každý fotce / každým světle / v každým zrcadle úplně jinak, haha.


Salon Petry Měchurové jsem znala jen z Kubova vyprávění o té výukové akademii, kam se často hledají dobrovolníci pod ruce nových kadeřníků a ze který přišel vždycky spokojenej. Mě by asi samotnou od sebe nenapadlo si vybrat salon s tak luxusním vzezřením a atmosférou. To by ale byla určitě chyba, moc dobře si totiž pamatuju, jak jsem v Hradci chodila do samých zapadákovů a celou dobu se klepala strachy, s čím na hlavě odejdu. Zatímco když jdete do pořádnýho salonu, kterej má dobrý jméno a vypadá to tam překrásně, je jasný, že Vás obavy minou obloukem, protože tady každej ví, co dělá a proč to tak dělá. Proto nám vůbec nedělalo problém změnit plán z blond na šedou, protože stačila krátká debata s Eliškou a Kubou, kteří se nás ujali a strávili s náma moc milej den a bylo rozhodnuto. Hrozně ráda jsem se ocitla v rukou někoho, s kým se stylově ztotožňuju, Eliška má totiž super cool zrzavý háro a tetovačky, navíc bylo od začátku vidět, že je do práce nadšená a málem mě přemluvila ještě na další experimenty. Ty ale radši až někdy jindy.

Nejdřív samozřejmě nutnost fotek PŘED...

A šlo se na to!

Během působení odbarvovače jsem stihla vyfotit Kubu PŘED, sebe během :D a taky salon, který jste viděli o kousek výš.

Tady byly potřeba hned čtyři ruce, aby to bylo na hlavě co nejrychlejc a nejrovnoměrnějc.

Takhle krásný jsme chvíli byli :DD

A takovýhle kuřátko byl chvíli Kuba. Mazec, co?

Mně se na odbarvený vlasy dala šedivá barva aaaaaa bylo to.

První selfíčka, klasika. Tady to třeba vypadá v tom umělým světle modře...

A zatímco Kubovi působila na hlavě jeho světlejší šedá, skočila jsem nám do Palladia pro kafe. Představte si, tu situaci, kdy vysvětlujete baristovi, proč chcete na kelímek napsat pan a paní Greyovi. Tududum.

Mezitím byl Kuba obarven, vysušen a ostříhán a mohli jsme tak po pěti hodinách vyrazit ven vyfotit výsledek a taky se konečně najíst.

Tuhle fotku miluju!

A na týhle je ten odstín asi nejvíc reálu odpovídající.

Stříbrňák můj.

Ták có? Jak se Vám líbíme?

24 komentářů:

 1. Tá premena je zaujímavá, ale do toho by som nešla, mám rada svoje vlasy také, aké sú.

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  OdpovědětVymazat
 2. Premena je hodne velka a odvazna, ale moc vam to slusi, ja jsem premyslela o klasickym ombre, ale zatim necham vlasy tak jak jsou... Tobe to podle me takhle slusi vic a Kubovi stejne tak, nerikam to jenom proto abych vam udelala radost, je to muj uprimnej nazor! A ta jedna fotka kterou tak milujes, je vazne bozi a ja ji miluju taky, jste tak sladci spolu!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. Slusi vam to oboum! Ale byt tebou, klidne bych sla taky do te temer stribrne :))

  OdpovědětVymazat
 4. S tou měňavou barvou máš pravdu. U první fotky jsem si říkala, že ty vlasy nejsou vůbec šedé, pak se mi zase zdálo, že jsou šíleně šedé a nakonec teda, že jsou tak akorát. Oba to máte skvělé. Do šedé bych určitě někdy šla, ale světlé barvy vlasů mi nikdy moc neslušely :D

  http://moimelea.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Wow, no výsledek je vážně perfektní! Taky bych chtěla, aby se o mé vlasy někdo tak skvěle postaral :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětVymazat
 6. Nádhera, vážně! Oba vám to hóódně prospělo! A ta stříbrná, ty jo, dlouho se mi na někom tak nelíbila, jako na tvým příteli!

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadá to pěkně, ale musím si na tu změnu u tebe zvyknout. Víc se mi Tvá barva líbila předtím, asi proto že to mám taky tak. :-D

  OdpovědětVymazat
 8. Vypadáte oba bombasticky :) Na tobě to vypadá přirozeněji, na Kubovi o trošku méně, ale krásné ! :) Já bych do toho tedy určitě nešla :D a to, že mám divnou barvu! :D

  OdpovědětVymazat
 9. Wau, krásni ste :)

  accessoriesforbeauty.com

  OdpovědětVymazat
 10. Když já bych ráda nějak okomentovala ty vlasy, ale ty pusinkující fotky mě odrovnaly. Prostě jste boží. Tečka.

  OdpovědětVymazat
 11. Sakra, to se mi tak líbí! Pořád o té šedé přemýšlím a tohle vypadá jako nejlepší varianta místo toho, abych silně odbarvila celou hlavu :)

  OdpovědětVymazat
 12. To je pecka! Mám od přírody tmavé vlasy a hrozně dlouho uvažuju o této změně, do které jsem se zatím ale moc neměla :D Spíše jsem se bála, co tomu řekne okolí a tak :) Jenže na to asi kašlu, protože to vypadá tak bombově, že už mě nic neodradí! :D

  OdpovědětVymazat
 13. Týjo, moc vám to sluší! A ty fotky... VYpadáte spolu víc než úžasně <3 Jinak popisek na kafi nemá chybu :DDD

  OdpovědětVymazat
 14. Jee :) k Domče co myje Kubovi hlavu chodim taky! A změna je skvělá.

  OdpovědětVymazat
 15. Milujem salóny s rodinnou atmosférou :)
  Pozývam ťa na moju GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 16. Moc se mi to líbí. A ačkoliv vůbec nejsem fanda barvení u chlapů, tak musím říct, že to Kubovi sluší. Zajímalo by mě na kolik v tamkovým salónu vyjde obarvení, s tvojí dýlkou vlasů.

  www.42stupnu.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Bože, bože, bože! :) To je dokonalý! Sama se na pořádnou stříbrno-šedou přesvědčuju, ale asi to nechám až na maturá, kde to pro všechny bude hrozný překvápko! A ta fotka! :o No jste úžasňákovi. :3
  THE WORLD BY MARIA

  OdpovědětVymazat
 18. skvělá barva! a ty poslední dvě společné fotky: ♥ ♥ ♥

  OdpovědětVymazat
 19. Moc Vám nová barva sluší, oboum! Fotky naprosto boží!

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤