WHAT I EAT IN A DAY - VLOG


Krásný sobotní večer! Pokud nejste na Teniskology, nekoukáte na Padesátku (fakt doufám, že nekoukáte, protože podle mě je to naprosto strašný :D) nebo na Harryho (což já teda koukám!), můžete si pustit jeden z mých dalších vlogů. Točila jsem ho v Hradci ještě před Očistou, takže tam mám ještě hezky šedý vlasy a pořád si s nima hraju - hlásím to dopředu, protože u minulýho videa jsem za to dostala čočku. Příště už si dám bacha :))

10 komentářů:

 1. Jeeee, moc jsem se na nej tesilaaaaa!!! Skvely, moc se tesim na napady, hned ho jdu zkouknout, urcite tam bude to jedno nebo druhy pro me... ;)
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Domčo,
  Tvoje videa (a celkově blog) mě neuvěřitelně baví a vždy se těším na nový příspěvek jakéhokoliv druhu. Pokaždé mi zlepší náladu a kolikrát z dlouhé chvíle (které momentálně bohužel moc není) jen tak brouzdám Tvým blogem a čtu si staré příspěvky. Dělej to tak jak to děláš a z negativních komentářů si nic nedělej.
  Jsi skvělá.
  XOXO :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tyjo, máš to nastavený úplně jinak než já :) kalorií teda máme cca stejně, ale mám 100B, 215C a 48 tuků :D
  Jinak super video, Domi :)
  www.linheart.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Parádní video jako vždy, pejsci jsou nádherní :)

  SmileThess

  OdpovědětVymazat
 5. Studie prokazují, že když si dívka dá aminokyseliny, gluťák, odváží přesně hlubokozmrazené maliny plné vody a mihne se u dveří fitka, udělá to s tělem zázraky.Zejména u večerního ládování cukrem při psaní diplomky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Roztomilý zhodnocení :) škoda, že k tomu nepřidáš nějaký svý zázračný tipy, aby mi tvůj komentář byl k něčemu prospěšnej!

   Vymazat
  2. Odhaduji, že v základu bude člověk s VŠ vědět, že se věci a jejich váha těžko posuzují ve zmrazeném stavu, že k této životosprávě se suplementy potřebuje sportovat a že příjem kalorií v takové "zátěži" je vypovídající asi jako BMI. Právě že zázračné tipy šíříš ty, u lidí u nás z fitka postačí pestrá strava a cvičit, zbytek je blogoexhibice :)

   Vymazat
  3. Docela mi vrtá hlavou, co tě na mě tak žere, že ti to stojí to, abys tak pozorně sledoval můj vlog a ještě se sem tak rychle vracel kontrolovat odpovědi, nicméně k věci... Když si dávám mražený maliny, tak je tak v tabulkách samozřejmě i zadávám, takže je tak i vážím, kdybych si dávala čerstvý, tak do tabulek zadávám čerstvý a ty hodnoty se budou lišit - na to člověk snad ani tu VŠ nepotřebuje.
   Kde bereš přesný informace o mý "zátěži" netuším a netuším ani to, jak si přišel na to, že šířím zázračné tipy, já pouze ukazuju, jak to dělám já a průběžně sděluju i to, jaký mi to přináší výsledky a jak mi to vyhovuje, nikomu neříkám, že je to zaručená cesta k úspěchu ;)

   Vymazat
  4. Říká člověk, co sedí doma na zadku za počítačem -_-

   Vymazat
 6. Nedávno jsem tvoje vlogy objevila a jsou super :-) baví mě tvoje barva hlasu a hlavně tvoje přirozenost :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤