BUNGEE JUMPING VLOGAhoj brouci, včera jste si mohli počíst mojí story o tom, jak jsme prožívali nás bungee seskok a dnes jsem si pro vás nachystala i video, jak jsem slíbila na facebooku, ať to vidíte zase z jinýho úhlu. Nejlepší je ten můj jekot při pádu a už klasický nepovedený záběry na konci :D. To natáčení mě fakt baví, takže teď bude snad konečně videí víc - třeba z výletu do Drážďan, tipy na vánoční dárky a možná i jeden další nečekanej zahraniční výlet. Takže stay tuned a užijte si video!

PS: Kdybyste byl někdo schopnej grafik a chtěl mi k Vánocům udělat (nebo by stačilo i poradit jak na to) intro do videí, uvítám to s otevřenou náručí a odměnou, co teprve vymyslím - DĚKUJU PŘEDEM!

xoxo,
D.

3 komentáře:

 1. Pani, to muselo byt dobrodruzo!!! Skvely video Domco, museli jste si to strasne uzit... Taky bych nekdy rada zkusila bungee jumping! ;)
  xoxo
  Sandra / http://shineoffashion.com

  OdpovědětVymazat
 2. Tohle chtělo asi dost odvahy, ale podle počtu komentářů to moc lidí nezaujalo. Jestli to byla reklama, tak na mě to působí spíš opačně - celá ta akce vypadá amatérsky, nahoře nějaká budka, jinak nikde nikdo, šup dolů, ani to není natočené a konec, nashle. Navíc jet kvůli tomu až do Harrachova (odkudkoliv z ČR, nemyslím tím jen Prahu)...? Ne, děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi ti uniklo, že tomu byl věnovanej celej předchozí článek, kterej měl velkou čtenost i spoustu komentářů, stejně tak video na youtube má super reakce. Sem sem to vložila spíš jako doplněk a většina lidí se k tomu vyjádřila už jinde. Přišlo ti to snad označený jako reklama? Nemyslím si :)

   Vymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤