ELITE BLOGGERS CHRISTMAS DAY | VLOGDnes se hlásím jen uplně mega rychle s krátkým videem, který vzniklo na sobotní Elite Bloggers vánoční párty, která byla spíš takovej krásnej holčičí beauty den. Skvěle jsme se najedly, popily vínko, zacvičilo jógu, bohužel vyzkoušely přístroj Inbody, fotily, nechaly si udělat vlasy a nehty, někdo byl i na keramice a celý to prostě bylo STRAŠNĚ FAJN a já jsem v ten den takový holčičí chvilky fakt potřebovala, někdo to tak prostě vyjde. Podotýkám, že hlavní roli ve videu má Sandra z Made in PRG, kterou určitě sledujte! Naživo je navíc ještě lepší než online 😜❤

5 komentářů:

 1. Na video jsem se dívala hned jak se objevilo na YouTube a teda paráda. Všechno to vypadalo skvěle a je super, že pro vás někdo něco takového vymyslí :)

  http-//moimelea.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Video som videla a moc sa mi páčilo. Museli ste mať krásny deň.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Povedené video, úplně mě z něj chytla vánoční nálada, která letos nějak ne a ne přijít (asi z toho všeho shonu). A super vlasy, jen se chci zeptat, jak se o ně staráš, resp. co na ně třeba používáš? Po tolika zesvětleních/barveních musely dostat pořádně zabrat, když je máš od přírody tmavší :).

  OdpovědětVymazat
 4. Juu ty nehty jsou super, a i vlnky ti slusi! :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤