What are you looking for?

ABOUT DOMJmenuju se Dominika, je mi 27 a pocházím z Hradce Králové. Vystudovala jsem bakaláře na psychologii v Olomouci, kterou jako studentský město doporučuju uplně všem, protože na zážitky z ní nikdy nikdy nikdy nezapomenu. Po třech letech už mi ale začala být poněkud malá a o letních prázdninách 2015 jsem pocítila obrovskou potřebu změny, které jsem se poddala a tak od té doby žiju v Praze. Pokračovala jsem tady ve studiu, začala pracovat a naplno se věnovat blogu. Kromě psychologie mám tedy vystudovaný i marketing, před jménem můžu mít Ing. a za sebou mám několik let praxe v marketingových agenturách.

Blog Dom by Dom jsem si založila původně jako čistě módní blog a původně taky spíš sama pro sebe, abych se naučila pracovat s jednotlivými kousky v šatníku a nenakupovala zbytečnosti, co nikdy nevyužiju. Nevím, jestli se mi primární cíl splnil, protože věcí mám čím dál víc, nicméně z módního blogu se pomalu ale jistě stal lifestylový. Tím je myšleno, že tak nějak odráží celý můj život, to, co dělám, co mám ráda a co mě naplňuje. Mou vášní je vedle módy a kavárenského povalování také cestování a poznávání nových míst, ať už jde o místa v ČR nebo v zahraničí. Největší kouzlo pro mě dlouhý roky měla Anglie a stále mě to tam táhne. Z mých posledních cest mi ale k srdci ohromně přirostlo Thajsko a ráda bych se tam vrátila na delší dobu. O té doby, co vlastním Olympus, jsem se zbláznila do focení a stojím snad radši za foťákem než před ním. Díky tomu už si mě našlo několik firem, se kterými spolupracuju jako fotografka nebo jako social media manager. Část mé právě najdete zde v Portfoliu.

Svým čtenářům se v článcích poměrně hodně otevírám a sdílím i věci, nad kterými občas někdo kroutí hlavou. Stojím si ale za tím, že dobrého blogera nedělají drahé oblečky a geniální práce s photoshopem, ale vedle pěkných fotek a čtivého projevu taky upřímnost a otevřená komunikace se čtenáři. 

Pokud na mě máte jakoukoliv otázku, na kterou jste na blogu nenašli odpověď, neváhejte mě kontaktovat na emailu: lukasovadom@gmail.com nebo na facebookové stránkce. Stejně tak obchodní nabídky poprosím směřovat právě na tento e-mail.

Doufám, že vás to tady bude bavit, jsem ráda, že jste si sem našli cestu a udělám maximum pro to, abyste si moje články užívali a rádi se na blog vraceli. 

2015 throwback :D

Add your comment

 1. Domi, tak jsem včera večer přečetla asi polovinu tvého blogu a musím říct, že je fakt strašně čtivý a ty jsi neuvěřitelně sympatická a chytrá holčina :) To se mi snad u žádné blogerky nestalo, že by mě bavilo úplně cokoliv, co napíše... ;)
  Takže přeju hodně štěstí do budoucna a děkuju Elite bloggers, že jsem si tě všimla :-P
  Verča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeee, to je krásný, jsi zlatá <3 moc děkuju za takovej komentář!

   Vymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤