ABOUT DOM


Jsem pětadvacetiletá holka pocházející z Hradce Králové, vystudovala jsem bakaláře na psychologii v Olomouci, kterou jako studentský město doporučuju uplně všem, protože na zážitky z ní jen tak nezapomenu. Po třech letech už mi ale začala být malá a o letních prázdninách 2015 jsem pocítila obrovskou potřebu změny, které jsem se poddala a tak momentálně žiji v Praze, kde pokračuju ve studiu, pracuju a věnuju se blogu.

Blog Dom by Dom jsem si založila původně jako čistě módní blog a původně taky spíš sama pro sebe, abych se naučila pracovat s jednotlivými kousky v šatníku a nenakupovala zbytečnosti, co nikdy nevyužiji. Nevím, jestli se mi primární cíl splnil, protože věcí mám čím dál víc, nicméně z módního blogu se pomalu ale jistě stal lifestylový. Tím myslím, že tak nějak odráží celý můj život, to, co dělám, co mám ráda a co mě naplňuje. Mou vášní je vedle módy a kavárenského povalování také cestování a poznávání nových míst, ať už jde o místa v ČR nebo v zahraničí. Největší kouzlo pro mě prozatím měla Anglie a stále mě to tam táhne. O té doby, co vlastním Olympus E-PL, jsem se zbláznila do focení a stojím snad radši za foťákem než před ním. Díky tomu už si mě našlo několik firem, se kterými spolupracuju jako fotografka.
Svým čtenářům se v článcích poměrně hodně otevírám a sdílím i věci, nad kterými občas někdo kroutí hlavou. Stojím si ale za tím, že dobrého blogera nedělají drahé oblečky a geniální práce s photoshopem, ale vedle pěkných fotek a čtivého projevu taky otevřenost, upřímnost a komunikace se čtenáři. 

Je mi ctí, že také mohu říct, že jsem součástí Elite Bloggers, čehož si opravdu nesmírně vážím, protože tohle členství mi takříkajíc převrátilo život vzhůru nohama a blog se stal výdělečným. A jak známo, pokud blog vydělává, může se mu bloger věnovat o to víc místo jiné práce :))).

Pokud na mě máte jakoukoliv otázku, na kterou jste na blogu nenašli odpověď, neváhejte mě kontaktovat na emailu: lukasovadom@gmail.com nebo na facebookové stránkce.

Pro obchodní nabídky a spolupráce napište email na dombydom@elitebloggers.cz a moje manažerka vás bude obratem kontaktovat

Doufám, že Vás to tady bude bavit, moje články si budete užívat a rádi budete blog navštěvovat zas a znovu.

2 komentáře:

 1. Domi, tak jsem včera večer přečetla asi polovinu tvého blogu a musím říct, že je fakt strašně čtivý a ty jsi neuvěřitelně sympatická a chytrá holčina :) To se mi snad u žádné blogerky nestalo, že by mě bavilo úplně cokoliv, co napíše... ;)
  Takže přeju hodně štěstí do budoucna a děkuju Elite bloggers, že jsem si tě všimla :-P
  Verča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeee, to je krásný, jsi zlatá <3 moc děkuju za takovej komentář!

   Vymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤