What are you looking for?
pátek 13. března 2015

SUNNY HOME

1

Po dlouhé době jsem si zase pořídila nový kousek oblečení z Wolfgangu. Tohle černý volný tričko s pracovním názvem vágusácký. Když jsem ho kupovala, nebyla jsem si jím úplně 100% jistá, ale uvědomila jsem si, že když si kupuju něco, z čeho jsem na místě nadšená, tak mě to nakonec přestane bavit poměrně rychle, zatímco tohle triko teď tahám skoro každý den a když ho nemám na sobě já, tak si ho bere Darek. To je ta krása unisexový módy. A taky kvalitních materiálů a pohodlných střihů!
Normálně bych řekla, že doufám, že byl tohle poslední outfit s zimní parkou, ale momentálně mám pocit, že budu nosit dvě šály najednou a stejně mi bude pořád zima. Možná bych neměla jíst tolik malinovejch nanuků, když je mi neustále zima. Nebo bych už možná mohla dopsat bakalářku a mít tak o velkou starost míň. Nebo bych mohla strávit víkend na Moravě oslavama, odpočinkem a nemyšlením vůbec na nic. A víte co? To poslední udělám, takže se mějte, drahoušci! :)

 23 4 5 6 7 8
Parka, scarf - H&M / shirt - WOLFGANG / bag, beanie - PRIMARK / shoes - ČAS NA BOTY 

Add your comment

 1. nice outfit..i like your parka coat
  kisses

  OdpovědětVymazat
 2. Domi moc moc ti to sluší!!!! Krásný outfit, brýle, rtěnka! Jsi kočka!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Skvelé fotky i outfit Domi! Tričko je veľmi zaujímavé. Dúfam, že ho čoskoro uvidíme bez bundy ;)

  OdpovědětVymazat
 4. S brýlemi a čepicí to vypadá opravdu skvěle :) Kočička!

  OdpovědětVymazat
 5. Domčo, Domčo, Domčo--- co Ti sem mám pořád psát? Zase to ohrané, že Ti to sluší? Nemohlo by to jednou nebýt tak dokonalé, abych nás tu všechny neustále nenudila chválou? :D Dělám si legraci! Nádherné (už zase! :D). Moc Ti to sluší! Opravdu miluju Tvůj styl!
  Měj se krásně!
  G.
  www.earringsonabook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Myslim, ze tu beanie mam stejnou, skdoa ze jsem si ji tehdy nekoupila ve vice barvach :)) a libi se mi odstin saly, takova zajimava barva :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 7. Moc se mi líbí poslední dvě fotky, vypadáš na nich skvěle :))
  A s tou zimou mám stejný pocit, počasí je fakt hrozný :(

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤