DISCLAIMER


Podstránka Disclaimer slouží k objasnění fungování blogu a k zamezení možných nedorozumění, ke kterým může teoreticky při čtení blogu dojít.

🔴 Všechny informace uvedené na blogu jsou psány dle mého nejlepšího vědomí a svědomí.

🔴 Produkty a aktivity, které doporučuji, vyhovují mně osobně a není zaručeno, že budou stejně tak vyhovovat i vám, přestože doufám, že budou.

🔴 Všechny fotky a texty jsou moje vlastnictví a není povoleno je používat bez vědomí autora a uvedení zdroje.

🔴 Blog se stal mým částečným příjmem a objevují se na něm reklamy. Jedná se o bannery a sponzorovaný obsah. Žádné mé hodnocení produktů nebo služeb ale není ovlivněno faktem, zda-li je tento obsah zaplacen nebo ne. Platba ovlivní pouze to, že se na blogu daný produkt nebo služba objeví, není však možné ovlivnit text a celkový dojem z prezentovaného produktu či služby.

🔴 Všechny spolupráce si vybírám sama a podílím se na tvorbě jejich podmínek. Pokaždé také zvažuji, zda se do konceptu blogu hodí a zda budou pro vás jako pro čtenáře, kterých si vážím, vítané. 

🔴 Doporučuji vám jen věci, se kterými jsem sama spokojená a za každou věcí zmíněnou na blogu (sponzorovanou či ne) si 100% stojím.

🔴 Jsem hrdou členkou Elite Bloggers a dodržuji tak zásady značení reklam podle tohoto článku.

🔴 Dlouhodobí partneři v rámci Elite Bloggers: KARI TRAA, DOUGLAS, PANDORA, UGO, NESPRESSO, SAMSUNG, BELLISSIMA 

🔴Dlouhodobé spolupráce na bázi barteru: LUSH, URBANLUX, WOODIES, CACAO PRAGUE, přičemž o žádné nové spolupráce barterového typu již zájem nemám.


Kontakt pro obchodní nabídky: 
cooperations@elitebloggers.cz 
+ do předmětu uvést Dom by Dom a moje manažerka vás bude obratem kontaktovat

Kontakt pro soukromé zprávy:
dominika.lukasova@centrum.cz

Děkuji za pozornost, Domi.

3 komentáře:

  1. Disclaimer evidentně nikdo nemá potřebu komentovat.... Já jen dvě doporučení k textu, kde mne tahal za oči. Doporučuji slova "Platba spočívá pouze v tom, že" nahradit textem "Platba ovlivní pouze to, že" (původní text je kostrbatý) a ve větě "Všechny spolupráce si vybírám sama a podílím se na tvorbě jejích podmínek." nahraď slovo "jejích" slovem "jejich" (vztahuje se to ke spolupracím, tj je tam na místě množné číslo). U mne je to taková trochu "nemoc z povolání" - k mé pracovní náplni mj. patří opravování cizích textů....

    OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤