What are you looking for?
čtvrtek 29. června 2017

MIKYNA, JEŠTĚD A INSTAX PÁRTYKdyž jsem si dala naprosto spontánně volnej den od práce uprostřed pracovního týdne, netušila jsem, jak boží středu jsem si tím zařídila. Kuba totiž jel do Jablonce na pohovor a protože jsme výlet do Liberce plánovali už snad několik měsíců, tak jsme to spojili, vzal mě s sebou a ve středu ráno jsme tak vyrazili na takovej last minute výletík. V plánu byl Ještěd a Mikyna - neasi. Tu snad zná z instagramu každej. Akorát jsou v týdnu snídaně jen do 11 a cesta nám místo hodiny zabrala skoro dvě, protože bylo všechno rozkopaný a několik bouraček. Díky nejmilejší obsluze a kuchařce jsme ale snídani nakonec dostali, přestože už byl čas oběda. Já jsem si dala avotoast a citronovej cheesecake (kterej byl - panebože - fakt nejlepší na světě) a Kuba jogurtovou misku a tvarohovej dort. Všechno bylo naprosto skvělý a já bych tam teď nejradši jezdila na jídlo furt, ehm. U mě asi nic novýho, co si budem povídat.

Nacpaní jsme se vydali na Ještěd. Respektive vyvezli jsme si zadky autem skoro až nahoru a pěšky šli fakt jen kousek. V tom vedru to ale pocitově bylo skoro jak celej Ještěd, fakt :D. Miluju vyhlídky a zároveň mám teda dost závratě, takže třeba na těch kamenech, ze kterých jsou další fotky, jsem měla s nervama co dělat! Ale stálo to za to, je to tam nádherný, suprovej výhled a hlavně nám vyšlo fakt dobrý počasí! Sice vedro, ale bylo hezky vidět a občas příjemně pofukovalo.Ptala jsem na Instagramu na poslední chvíli na doporučení kam ještě zajít, ale byly tam samý takový americký věci, burgery a další prasárničky, takže jsme se po mém mírném nátlaku vrátili do Mikyny a dali si tam obědový menu. Česnekovej krém s žitnou granolou a bulgurovej sálet s haloumi sýrem. Obojí opět dokonalý.
Jednu Mikynu do Prahy, prosím pěkně!

Po návratu do Prahy jsem se srazila s Alex a společně jsme vyrazily do K10 Coworking centra na Instax Summer Party, což byla jedna z nejlepších blogerských akcí ever. FAKT. Bylo to boží a já tímto moc děkuju organizátorkám za skvělou práci! Měli jsme k dispozici všechny možný druhy Instaxu a filmů - třeba černobílý nebo s barevným rámečkem. Asi je vám jasný, že tolik polaroidů jsem v životě nevyfotila a už asi ani nevyfotim :D. Bavily jsme se tím s Alex a ostatníma holkama fakt slušně a to, že jsme měly neomezenou konzumaci aperolu, hotdogů a různých jednohubek byla už jen třešinka na dortu. I když ty aperoly byly asi víc než jen třešinka, spíš možná korpus :D.
Díky krásnýmu teplýmu počasí jsme až do pozdních hodin vysedávaly na dece, pily, jedly a fotily. Pak za námi přišla ještě další kamarádka a společně jsme si užily fakt bombovej večer. No však mrkněte na ty fotky, já myslím, že to z nich je znát :))).

Instax SQ10 se nám dostal do ruky ještě dřív, než se tam o něj strhl skoro boj a díky tomu máme většinu fotek z něj. Fotí nádherně a hlavně má displej, na kterým fotku vidíte a teprve se rozhodnete, jestli jí vyvolat nebo ne. Chápu, že to asi maličko ztrácí smysl polaroidů, kdy vyfotíte a fotka rovnou vyjede, ale na druhou stranu - kdo Instax má, tak ví, jak strašně se ty náplně prodražej, když se jedna fotka povede a další tři ne. Tenhle je sice samozřejmě o hodně dražší než ty klasický Instaxy, ale usoudily jsme s holkama, že se to člověku brzo vrátí v těch povedených polaroidech. Taky má možnost různých filtrů, fotku můžete vyvolat kolikrát chcete a fotí do čtvercovýho (takže typicky Instagramovýho) formátu. No a já fakt doufám, že se mi tahle vymoženost ještě dostane do ruky, protože jsem si jí naprosto zamilovala a tahala bych ji VŠUDE!


Add your comment

 1. Neskutečný <3 A když teď vidím všude ty aperoly, mám chuť mu dát druhou šanci. :D
  Sweet Life with Lena

  OdpovědětVymazat
 2. Nejlepsi clanek! Miluju tyhle clanky, kde zkombinujes vic veci dohromady, ale neni to primo random. ;) To jidlo v Mikyne vypada fakt skvele, hned bych si to dala a ty fotky z Jestedu, no a o Party ani nemluve, polaroidy jsou proste zivot!!! ;)
  Sandra

  OdpovědětVymazat
 3. Opravdu to vypadá jako fakt slušně užitý den! Do Liberce bych taky celkem chtěla, zatím jsem tam ještě nikdy nebyla. A Instax je prostě sen! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat

Děkuju moc za všechny komentáře ❤