Já jsem Vám říkala, že jsem si ten trend nášivek zamilovala! Tahle bunda je mým nejnovějším přírůstkem a rovnou si vydobyla první místo v žebříčku mých oblíbených kusů v šatníku a sklízí pochvaly ze všech stran. Sehnala jsem ji v Mohitu, kam jsem šla primárně pro rifle s nášivkama a místo nich jsem si odnesla právě tuhle bundu a ještě tričko v podobným stylu. Další novinkou jsou nový Freddy, do kterých jsem investovala část peněz z mojí hlídací brigády, protože jsem si je zasloužila a protože prostě...ehm..je nejspíš fakt potřebuju ve všech základních barvách. Určitě Vás to zas spoustu znechutí, jak už jsem s těmahle kalhotama zvyklá, ale já z nich jsem prostě nadšená, jsou neuvěřitelně pohodlný a skvěle podtrhujou to, co chci aby podtrhovaly a cejtím se v nich skvěle - což je to hlavní. No a k tomu už jen nejmilejší Roshee od přítele a jednoduchý líčení, který jste mi hrozně chválili minule. Po cestě do kina na X-Men Apokalypsu (což je mimochodem totální pecka!!!) jsme u Senovážnýho náměstí náhodou našli tenhle vnitřní blok s posprejovanejma zdima, rozbořenejma cihlama a dveřma, co mi ladily ke rtěnce, tudíž místo focení bylo jasný a já jsem dost spoko. Jak se to líbí Vám? Myslím jako celej, zkuste se nezaměřovat jen na ty-strašný-fuj-divno-kalhoty.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Boží! Tohle nos častěji, fakt pecka, Domi! <3
OdpovědětSmazatSú skvelé... (:
OdpovědětSmazatLifestyle & beauty by Daniela
Sekne ti to! :) Já pořád musím koukat na ty boží botky! :D:)
OdpovědětSmazatEVERYTHIN KATE
Musím říct, že vidím obrovskou změnu na Tvé postavě :) Sluší Ti to, ty freddy ♥ to je zadek :D
OdpovědětSmazatJežiš, tak ta je fakt úžasná!
OdpovědětSmazatYoung, wild and free
Domi, tohle je úplná pecka! <3 Tohle jsem snad nejlepší outfit za poslední dobu, který jsem tu u tebe na blogu viděla a že se mi těch tvých outfitů líbí hoodně :)) Vážně super! Všechno bych hnedka brala! Nádhera! :) Freddy ti neskutečně sluší a tyhle jsou podle mě nejlepší z těch všech, které máš, i když se mi i ty ostatní líbí (na tobě). A ta bunda! Bože! Ta je boží <333 A ty botky! Prostě je to všechno naprostá pecka! Tohle nos častěji, sekne ti to jako dlouho nic předtím :) Jsi kočka! Krásný zbytek dne ti přeji :)) Terka
OdpovědětSmazatJežiš, tá bunda je úplne dokonalá a budem asi musieť zájsť do Mohita! :) síce nie som fanúšičkou Freddy, ale vyzerajú na tebe naozaj skvele.
OdpovědětSmazatBari Bircak
Tak tohle je od hlavy až k patě úplně skvělý. Fakt Ti to strašně sluší!
OdpovědětSmazatToto je super! Uplna kocka si so super postavou a ked ti uz tu niekto zacne zasa hejtovat neviemcovsetko tak ja uz neviem! (To niezeby som bola taka povrchna ze ospevujem zovnajsok, ale vsimla som si tu kadejake komentare skarede minule) Vsetky palce hore, vyzaruje z teba taka spokojnost : )
OdpovědětSmazatBunda je skvelá, nášivky sa mi veľmi páčia :)
OdpovědětSmazathttp://lamodaeanarchia.blogspot.it/
Bundička vypadá stylově. Jinak opět super outfit. Za mě palec nahoru. :-)
OdpovědětSmazatKrásný outfit jako vždy, ta bunda je suprova a ta kabelka jeste vic, mas fakt super styl a uzasne fotky :D
OdpovědětSmazathttp://www.shineoffashion.com/
Tohle je dobrý, má to hlavu a patu, nápad, dobrá rtěnka, pěkný prostředí.
OdpovědětSmazatB.
Tuhle bundu si koupila kamarádka a ta bunda je neuvěřitelně cool... S těma červenýma botama je skvělá, celej outfit je skvělej... A vycvičenej zadek je taky perfektní :) Chystáš se letos na Colours?
OdpovědětSmazatTeri Jay
Děkuju moc! Letos jdu místo na Colours na Rock for People!
SmazatVypadáš strašně spokojeně! A sice Freddy nemusím, ale celkově se mi to fakt líbí:)
OdpovědětSmazatTa poslední fotka nemá chybu :)
OdpovědětSmazatTohle je naprosto úžasný! Strašně ti to sluší :)
OdpovědětSmazatV životě jsem ti nic neokomentovala, ale tady jsi prostě TAK KRÁSNÁ.:)
OdpovědětSmazat<333
SmazatDomi, musím tě moc pochválit, je úžasný, jak moc ses už cvičením dokázala vypracovat! Máš super nohy i zadek :-) Jenom malinkatá kritika: moc mi k tobě nesedí odstín bronzeru. Všimla jsem si toho už u toho posledního líčení s červenou rtěnkou, zdá se mi na tebe moc do oranžova. Ale možná že to jen zkreslujou fotky. Jinak ti moc fandím! M.
OdpovědětSmazatNedherna jsi. Outfit je uplne dokonaly a fotky taky <3
OdpovědětSmazatBunda je skvelá a aj jeansi ti veľmi svedčia! :) A super prostredie ste našli!
OdpovědětSmazatjsi nádherná a říkám to pořád <3
OdpovědětSmazatDomi na fotkách vypadáš fantasticky!<3 a celkově se mi tento outfit moc líbí:)
OdpovědětSmazatTy kalhoty ti podle mě dělají krásnou postavu! A ta bundička a boty jsou naprosto peckový! ♥
OdpovědětSmazathttp://of-goldbook.blogspot.cz
Tak to je bomba! Upřímně musím říct, že šedé Freddy se mi až tak nezamlouvaly, ale tohle? To je prostě pecka. Jak celý outfit, tak Freddy, které ti dělají krásnou postavu :)
OdpovědětSmazatM
Ta poslední fotka je nejvíc TOP! A mě se náhodou ty kalhoty líbí a dost ti seknou. Jinak celý outfit je libovej a totálně Ti sedí :).
OdpovědětSmazat